Neler Yeni

Samsung Galaxy Watchl'lar yarı fiyatına

barzo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Barzo
Aydın Meadimarktta teşhir Samsung Galaxy Watch'lar yarı fiyatına. Watch 6 classic 47mm kaptım bir tane 4970 tl ye. Ama galiba pilleri ölü durumda çünkü aldığım saatin pili çok hızlı bitiyor. Garantiye yollasam pil değişimi yapılır mı?

mcm33

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Baris Emre
Samsung watchların genel durumu o zaten, İnsanlar pil sorunu yüzünden, Huawei saatlere yöneliyor. %100 şarjda 1 günü çıkarıyorsa saatin sorun yok demektir😀

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,564
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Kripto Paralar, İşlemci overclock(az), Monitör
Aydın Meadimarktta teşhir Samsung Galaxy Watch'lar yarı fiyatına. Watch 6 classic 47mm kaptım bir tane 4970 tl ye. Ama galiba pilleri ölü durumda çünkü aldığım saatin pili çok hızlı bitiyor. Garantiye yollasam pil değişimi yapılır mı?
Pil ne kadar gidiyor

barzo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Barzo
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Samsung watchların genel durumu o zaten, İnsanlar pil sorunu yüzünden, Huawei saatlere yöneliyor. %100 şarjda 1 günü çıkarıyorsa saatin sorun yok demektir😀
Evet hocam haklısın ama galiba benim aldığım 7/24 masada aktif durduğu için pili vefat etmiş. Sizce garanti karşılar mı?

barsbilek

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Barış Bilek
Samsung Galaxy Watch 6 var bende konum, always on display, otomatik parlaklık, wi-fi, nabız vs her şey açık 2 gün gidiyor bazen 2,5 gün
Mesaj otomatik birleştirildi:

Samsung Galaxy Watch 6 var bende konum, always on display, otomatik parlaklık, wi-fi, nabız vs her şey açık 2 gün gidiyor bazen 2,5 gün
günde en az 12-14 saat kolumda bu arada

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,564
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Kripto Paralar, İşlemci overclock(az), Monitör
Bir kaç saat deneyimledim %30 dan %10'a 1.5 saatte düştü. Yarın tüm gün kullanıp detaylı bir cevap yazarım.
full ayarlarda 1 2 gün götürüyor watch 4 ona göre karşılaştırın

barzo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Barzo
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

günde en az 12-14 saat kolumda bu arada
Haklısınız, yarın bir tam gün kullanacağım full şarjla. Olmadı garantiye yollayacağım.

YazılımKafa

80+ Silver
Normalde 7 bine satılıyor. Teşhir ürünün bu fiyatta olması normal. Yani ne yarı fiyat ne de sıcak fırsat

Equa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
222
İsim
Berkay
Watch 6 44mm 1 günü çok rahat çıkarıyor ama 2 gün biraz zor

Top Bottom