Neler Yeni

Samsung, İphone'u Performans Konusunda Geçmeye Mi̇ Basladi̇?

erenn16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Eren
son zamanlarda özellikle kamera konusunda ve sosyal medyada gördüğüm videolarda kamera konusunda performans konusunda iphoneden herkes sikayetci karsilastirma videolarinda ise s24 ultra ve plus ip 15 i geciyor gercketen boyle mi sizce ?
not(iphone 15 almayi dusunuyorum kacak redmiden geçeceğim 😂)

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,216
İsim
Sinan Aba
son zamanlarda özellikle kamera konusunda ve sosyal medyada gördüğüm videolarda kamera konusunda performans konusunda iphoneden herkes sikayetci karsilastirma videolarinda ise s24 ultra ve plus ip 15 i geciyor gercketen boyle mi sizce ?
İphone'lar genel olarak iyi değil ki zaten şimdi kimse j7 prime'dan 13 14 pro max geçip AnDroid ÇöP demesin.
İphone'nun önde olduğu iki şey kendi işletim sistemi olması ve insta story arkaya müzik koyduğun zaman kalite düşürmemesi. İş için kullanılmayacaksa almaya gerek yok

Hacı_80

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
573
İsim
Hacı Kıstı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar oyunlar teknoloji
ilk olarak malesef ülkemizde sizin dediğiniz gibi kaçak redmiden j7 den günümüzde giriş segmentin bile altında kalaan telefonlardan iphoneye geçince iphone daha iyi diyorlar iphone bence sadece popüler kültürdür sadece kafadan büyütmedir samsung ise gerçektende çok güzel işler başaran bi marka kötü olduğu zamanlar bence var fiyatları düşürmek için veya kendi karlarını artırmak için exsonny kulanmaya çalışıyorlar yani fp güzel yaptıklarında alınmicak bi işlemci serisi değil ama bana kalırsa amiral gemilerinde qualcomm snapdrogan serisi veya mediatek dimensty serisi daha iyi olur samsung s24 mesela sırf exsony var diye kötüleniyor oysaki işlemcisi o kadar kötü değil ve işlemci harici özelikleri güzel

ve sizden ricam başlığınızda aşırı caps kulanmışsınız konunuzun başlığını düzeltirmisiniz

Mert

80+ Silver
Bu tartışmalara gerek yok. iPhone kullanıyorum, isterse Samsung daha iyi kamera performansı versin, yine ekosistem nedeniyle Apple kullanırım.

Hacı_80

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
573
İsim
Hacı Kıstı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar oyunlar teknoloji

Mete Yavuz

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
6 yıllık iPhone kullanıyorum.
3 yıllık Andoid cihazdan performans/optimizasyon anlamında her türlü tokatlar.
3 yıl geriye değil 5 yıl ileri gitmiş gibi hissediyorum. :D

Metaxa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
543
İsim
Aziz
Samsung daha iyi diyenler, Apple ekosistemine uygun olmayan kişilerdir. Apple ile yarışacak güçte değiller. Konu tartışmaya kapalıdır.

ozan2327

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
469
İsim
ozan başaran
samsungun üst seviye telefonlarındaki ekran ve kamera hiçbir telefonda yok, işlemci performansı da her türlü iş için fazlasıyla yeterli fakat iphonelerinde pro/pro max serilerinin ekranı kaymak gibi kayıyor. ben yine de samsung tercih ederdim

Top Bottom