Neler Yeni

Samsung Magician kullanmak gerekli midir?

Alex.1907

80+
Samsung SSD kullanan birisinin bu yazılımı kullanması gerekli midir? Ne fayda sağlar? Siz kullanıyor musunuz? Kullanılmasa da olur mu?

Quiwick

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
888
İsim
Emre
Samsung SSD kullanan birisinin bu yazılımı kullanması gerekli midir? Ne fayda sağlar? Siz kullanıyor musunuz? Kullanılmasa da olur mu?
Ssd nin güncel kalması daha iyi olur bende win 11 geçmiştim yüklemeyi unutmuşum hatırlattığınız için teşekkürler.
Yükleyin zaten bir şey kaybetmessiniz.

Alex.1907

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ssd nin güncel kalması daha iyi olur bende win 11 geçmiştim yüklemeyi unutmuşum hatırlattığınız için teşekkürler.
Yükleyin zaten bir şey kaybetmessiniz.
Hocam SSD'nin güncel kalması ne demek? Ben daha önce hiç SSD güncellediğimi hatırlamıyorum. Sadece Windows update kullanıyordum bir de ekran kartı sürücüsünü özel güncelliyordum. Çok bilgili değilim bu konularda.

Quiwick

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
888
İsim
Emre
Hocam SSD'nin güncel kalması ne demek? Ben daha önce hiç SSD güncellediğimi hatırlamıyorum. Sadece Windows update kullanıyordum bir de ekran kartı sürücüsünü özel güncelliyordum. Çok bilgili değilim bu konularda.
Ben kullanırken software güncellemesi atıyordu hocam bir zararı yok sonuçta indirin bence bende çok bilgili değilim ama güncel olması daha sağlıklı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
940,485
Üyeler
147,889
Son üye
mstafavardar
Top Bottom