Neler Yeni

Samsung odyssey g5 alınır mı

Emorhan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Emorhan
Ben 32 ve 27 yi de denemis biri olarak bana 32 çok buyuk geliyor.

Ghosting

80+
Fps oyunları oynuyorsanız ve ve renk sizin için önemliyse tercih etmemelisiniz.

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,536
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Ağır ghosting problemi olunduğu herkesçe belirtilmiş bir monitör.

icould

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Aykut İŞİTEMİZ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ağır ghosting problemi olunduğu herkesçe belirtilmiş bir monitör.
Sonradan ghosting oluşması mümkün mü bilmiyorum ama monitörü bugün kurdum msi aoc monster viewsonic monitörler kullanmış biri olarak söyleyebilirim ki ghostingi en düşük monitör kullandıklarım arasında

Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
Ahmetab
https://www.hepsiburada.com/samsung-odyssey-g5-lc32g55tqwrxuf-32-144hz-1ms-hdmi-display-freesync-2k-curved-led-monitor-p-HBCV000007NLNL?magaza=Samsung Türkiye&utm_source=pc&utm_medium=akakce&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.25.2
arkadaşlar 3070ti sistem aldım 2k monitör öneriniz var mı bütçem kısıtlı bu monitörü buldum sizce fiyatı almaya değer mi ve 32 inç ile 27 inç aynı fiyat 3350 civarı kaç inç alıyım sizce
D-dostum kartın güzelde 8gb 2k da yetersiz diyenler vardı 3080 bekleseydin keşke ama hayırlı olsun 2k da sana viewsonic öneririm bence kaliteli.

Kadir_1987

80+ Silver
https://www.hepsiburada.com/samsung-odyssey-g5-lc32g55tqwrxuf-32-144hz-1ms-hdmi-display-freesync-2k-curved-led-monitor-p-HBCV000007NLNL?magaza=Samsung Türkiye&utm_source=pc&utm_medium=akakce&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.25.2
arkadaşlar 3070ti sistem aldım 2k monitör öneriniz var mı bütçem kısıtlı bu monitörü buldum sizce fiyatı almaya değer mi ve 32 inç ile 27 inç aynı fiyat 3350 civarı kaç inç alıyım sizce
Yıllarca 4k 32 inch monitör kullandım.
Uzaktan film keyfi ve hikayeli oyunlar oynarım derseniz 32 inch ideal.
Oyun tercihiniz fps ve çok yakından oynuyorum diyorsanız da 27 inch öneririm.
Her monitör'ün kendine ve modeline has kronik problemleri tabii ki de var fakat "G" serisinden insanlar birazcık illallah etmiş durumdalar ve bunu kulak arkası etmemelisiniz bence.
Ve yaklaşık 30 dakika sonraki İtopya indirimlerini de bir bekleyin derim.

Ne alırsanız alın.
Şimdiden güzel günler de kullanın.

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,536
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Sonradan ghosting oluşması mümkün mü bilmiyorum ama monitörü bugün kurdum msi aoc monster viewsonic monitörler kullanmış biri olarak söyleyebilirim ki ghostingi en düşük monitör kullandıklarım arasında
Hayır. Ghosting panel sıkıntısıdır. sonradan olmaz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
halil
konuyu hortlatıyorum biraz ama monitörden memnun musunuz? panel ayrılması var deniliyordu başınıza geldi mi ?

Top Bottom