Neler Yeni

Samsung Odyssey G5 vs G4 Yardımınıza ihtiyacım var

hilas0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
192
İsim
Salih
Arkadaşlar merhaba incehesap Gaming gecesinden 4999 TL ye Odyssey G4 240hz IPS monitör almıştım ürünün panelinde çizgiler olduğu için değişime gönderdim. Bugün incehesap tarafından arandım. Monitöre muadil olarak değişim önerdiler ve önerdikleri model Odyssey G5 2k pivot versiyonu 27 inç 165 hz. Sizce kabul etmelimiyim? Teşekkürler

omerun1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Ömer Faruk Ün
Ben kendim kullanıyorum g5 2k modelini 2 tane aldım hatta Kasım indirimlerinde media marktan almıştım ben görüntü kalitesinden felan gayet memnunum hdmi ile kullanmanı önermem dp ile bağlanacaksan mantıklı bir değişim

hilas0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
192
İsim
Salih
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben kendim kullanıyorum g5 2k modelini 2 tane aldım hatta Kasım indirimlerinde media marktan almıştım ben görüntü kalitesinden felan gayet memnunum hdmi ile kullanmanı önermem dp ile bağlanacaksan mantıklı bir değişim
Ghosting varmı peki bu modelde

omerun1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Ömer Faruk Ün
Ghosting varmı peki bu modelde
Hdmi ile bağlantı yaptığımda vardı ama dp ile bağlandığımda çok çok az kaldı hiç rahatsız etmiyor va panel alacaksan ghosting olur önemli olan ne derecede olduğu görüntü kalitesi benim hoşuma gitti şahsen

hilas0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
192
İsim
Salih
var fakat aldığınız monitör kaç inçti
27
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hdmi ile bağlantı yaptığımda vardı ama dp ile bağlandığımda çok çok az kaldı hiç rahatsız etmiyor va panel alacaksan ghosting olur önemli olan ne derecede olduğu görüntü kalitesi benim hoşuma gitti şahsen
Bilemedim bende herkes alınmaz falan demiş

Adriatique

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Önerilen ürünün bir monitörde aradığınız kriterlere uymadığını, başka 1080P 240Hz IPS panel monitör talep ettiğinizi belirtin bence.

hilas0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
192
İsim
Salih
Önerilen ürünün bir monitörde aradığınız kriterlere uymadığını, başka 1080P 240Hz IPS panel monitör talep ettiğinizi belirtin bence.
Öyle yapacağım galiba ama farklı marka seçeneğim yok

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,904
İsim
Emir
öyle olabilir bence de eğer başka monitör yoksa 5k ya 2k monitör alındığını sayarsak olabilir bence @Kürşat Kütükçü senin düşüncen nedir abi ben olur gibi diyorum

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,904
İsim
Emir
Arkadaşlar merhaba incehesap Gaming gecesinden 4999 TL ye Odyssey G4 240hz IPS monitör almıştım ürünün panelinde çizgiler olduğu için değişime gönderdim. Bugün incehesap tarafından arandım. Monitöre muadil olarak değişim önerdiler ve önerdikleri model Odyssey G5 2k pivot versiyonu 27 inç 165 hz. Sizce kabul etmelimiyim? Teşekkürler
bu arada sormayı unuttum ekran kartı ve işlemcinizde önemli yanı hangı ekran kartı ve işlemci kullanıyorsunuz

hilas0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
192
İsim
Salih
bu arada sormayı unuttum ekran kartı ve işlemcinizde önemli yanı hangı ekran kartı ve işlemci kullanıyorsunuz
6600xt ve r5 5600x
Mesaj otomatik birleştirildi:

Konunun detaylarına hakim değilim ama başka marka da olsa vermeleri gerekiyor diye biliyorum ben.
Geri dönüş yapacağım şimdi başka seçeneğimiz varmı diye

Top Bottom