Neler Yeni

Samsung S21 ultra mı S22 mi yoksa iPhone 13 mü?

EPDS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Kaan Ergül
Başlıkta gördüğünüz 3 telefon arasında kaldım, şu an kullandığım telefon Samsung S9+ hem eskidiğini düşündüğüm için hem de hafıza konusunda yeterli olmadığı için değiştirmeyi düşünüyorum uzun süredir android kullandığım için iose geçmek istiyorum ve 256 gblık bir seçim yapacağım için S22 3'ü arasından son tercihim olabilir. Her ne kadar S21 ultra ile iphone 13 arasında kalmam kulağa komik gelse de bunun sebebi fiyatlarının yakın olması. iPhone almak isteme sebebim ise iosin daha stabil daha akıcı olması. Fiyatları aşağıya koydum bakabilirsiniz. S22'nin en iyi yanı ise yanında galaxy buds 2 ve ekran koruma sigortası hediye (ön siparişe özel). Sizce hangisini alırsam en mantıklı seçim olur en az 3 4 yıl kullanmak istiyorum.

Ekler

• s22.png
    s22.png
    37.7 KB · Hit: 123
  • S21 ultra.png
    S21 ultra.png
    379.2 KB · Hit: 132
  • iphone 13.png
    iphone 13.png
    247.6 KB · Hit: 126

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,016
İsim
Oğuz Oğuz
Başlıkta gördüğünüz 3 telefon arasında kaldım, şu an kullandığım telefon Samsung S9+ hem eskidiğini düşündüğüm için hem de hafıza konusunda yeterli olmadığı için değiştirmeyi düşünüyorum uzun süredir android kullandığım için iose geçmek istiyorum ve 256 gblık bir seçim yapacağım için S22 3'ü arasından son tercihim olabilir. Her ne kadar S21 ultra ile iphone 13 arasında kalmam kulağa komik gelse de bunun sebebi fiyatlarının yakın olması. iPhone almak isteme sebebim ise iosin daha stabil daha akıcı olması. Fiyatları aşağıya koydum bakabilirsiniz. S22'nin en iyi yanı ise yanında galaxy buds 2 ve ekran koruma sigortası hediye (ön siparişe özel). Sizce hangisini alırsam en mantıklı seçim olur en az 3 4 yıl kullanmak istiyorum.
2 sene s9+ kullandım ve android'den sıkılıp iphone 11'geçtim. Ve kesinlikle ios daha iyi.
Kasma donma derdi yok. Kamerası s9+'dan kat kat iyiydi.
Ama tabi lcd olduğu için onu satıp oled ekranlı 12' ye geçtim ve şimdi çok daha iyi.
Bir daha samsunga geçersem tasarımını çok beğendiğim s22 ultra ya da katlanabilir bir modeli olacak.

• Beğen
Reaksiyonlar: EPDS

EPDS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Kaan Ergül
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2 sene s9+ kullandım ve android'den sıkılıp iphone 11'geçtim. Ve kesinlikle ios daha iyi.
Kasma donma derdi yok. Kamerası s9+'dan kat kat iyiydi.
Ama tabi lcd olduğu için onu satıp oled ekranlı 12' ye geçtim ve şimdi çok daha iyi.
Bir daha samsunga geçersem tasarımını çok beğendiğim s22 ultra ya da katlanabilir bir modeli olacak.
S9+ hala güzel bir telefon bence oyunlarda vs olsun ama bende hafıza sorunundan ve sıkılmamdan dolayı değiştirmeyi planlıyorum

YURTSEVENGAMER

80+ Silver
Ben iPhone 13 tercih ederdim. Kendim de iPhone kullanan biri olarak gerek kamerası, yazılımı, serivsleri , uzun ömürlülüğü her şekilde daha iyi bence.

• Beğen

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,016
İsim
Oğuz Oğuz
S9+ hala güzel bir telefon bence oyunlarda vs olsun ama bende hafıza sorunundan ve sıkılmamdan dolayı değiştirmeyi planlıyorum
Benim telefon sıkıntılyıdı.
Çok ısınıyor ve kasıyordu.
PUBG de kasıyordu mesela.
Bu sorun ile ilgili hem istanbul mecidiyeköye hem de ankara kızılaya servise götürdüm çok ısınıyor ve arayüz kasıyor dedim ve yapabileceğimiz bir şey yok dediler.
bende thh'ye başvurmuştum ama fatura babamın adına olduğu için iptal oldu bende telefoncuya satıp iphone aldım ve çok mutluyum.

• Beğen

Jkllk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Jkll
android kullanıyorum ios tercih ederdim

• Beğen

EPDS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Kaan Ergül
Benim telefon sıkıntılyıdı.
Çok ısınıyor ve kasıyordu.
PUBG de kasıyordu mesela.
Bu sorun ile ilgili hem istanbul mecidiyeköye hem de ankara kızılaya servise götürdüm çok ısınıyor ve arayüz kasıyor dedim ve yapabileceğimiz bir şey yok dediler.
bende thh'ye başvurmuştum ama fatura babamın adına olduğu için iptal oldu bende telefoncuya satıp iphone aldım ve çok mutluyum.
Bide bu olay var Samsungun servisleri berbat durumda herkes şikayetçi

EPDS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Kaan Ergül

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,016
İsim
Oğuz Oğuz
S22 ultra'yı ben de çok sevdim. Fold serilerini bir türlü sevemedim çünkü ekranları plastiğimsi bir madde olduğu için en ufak temasta çiziliyorlar.
evet ama z fold 3 serisi dayanıklı diye duydum.

• Beğen

sungurhan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Ünal YAVUZ
Valla benimde s22 alasım var ,fazla sosyal medyacı değilim ios yönelmeye gerek yok ve eko sistem kurmak daha kolay andrıodte

• Beğen

kyagizzz

80+ Bronze
Olabilir ben ilk çıkan flip ve fold serilerini incelemiştim onlarda durum öyleydi geliştirmişlerse baya iyi.
Aynn oyle arkadasim fold kullaniyor ve o memnun ama ben telefonu elime aldiğimda bana cok kaliteli gelmedk

• Beğen
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,829
Üyeler
140,706
Son üye
Kayra Işık
Top Bottom