Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Samsung S22+ 20.997 TL 🔥🔥🔥

Xef1ONYX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Gökalp Yentür
Fiyatında değilim zaten.Maksat düşünce hangisi daha çok hasarı emerse onu alma peşindeyim.
Spigen rugged veya core armor alabilirsiniz. Ben s23 ultramda ondan once de note 10 plusda hep spigen serisi kullandım. Bu aldığım s22 plusa da rugged aldım. S23 ultra icin aldigima kiyasla daha ince bir yapisi var ama kalitesi tartisilmaz tabi. Ve ytavsiyem boyle uretimi durmus telefona bulabiliyorsaniz bir de yedek alın cunku spigen kilifin fiyatı bedava su an icin o fiyat bandinda ondan daha kalite bir kilif bulamazsiniz turkiyede. Yok daha guvenli olsun diyorsaniz amazon ustunden otterbox veya UAG bakın derim.

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,248
İsim
Emir
Spigen rugged veya core armor alabilirsiniz. Ben s23 ultramda ondan once de note 10 plusda hep spigen serisi kullandım. Bu aldığım s22 plusa da rugged aldım. S23 ultra icin aldigima kiyasla daha ince bir yapisi var ama kalitesi tartisilmaz tabi. Ve ytavsiyem boyle uretimi durmus telefona bulabiliyorsaniz bir de yedek alın cunku spigen kilifin fiyatı bedava su an icin o fiyat bandinda ondan daha kalite bir kilif bulamazsiniz turkiyede. Yok daha guvenli olsun diyorsaniz amazon ustunden otterbox veya UAG bakın derim.
Zaten kılıf olarak onları düşünüyorum ek olarak spiegenın ekran koruyucusuna baktım fakat yoktu.Ekran koruyucusu olarak ne almıştınız telefonunuza?

bunlar var ama bence tek farkı fiyat farkıdır diye düşünyorum.

xeonkar83

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Ahmet Er
Alan arkadaşların kargoya verildi mi acaba benimki hâlâ verilmedi
Benim kargoya verilmedi. 5 ağustosta sipariş ettim hala bekliyorum. Şikayet etmeyi düşünüyorum. Saat 14.0'a kadar olan siparişler aynı gün kargo diyorlar ama hala kargoda değil.

Bu fiyata şuan telefon çok ucuz. bence bir stok hatası yapıldı ama bu tüketiciyi alakadar etmez. eğer başka sipariş veren varsa tüketici haklarına baksınlar, lazım olabilir.

Stoklarında yoksa stokta olan daha üst bir model talep etmek gibi bir hakkımız var mı ? Bilen bir arkadaşımız yardımcı olursa sevinirim.

Son düzenleme:

Natsu!

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Berat
S23fe kullanıyorum büyük ekran istiyorsanız s22+ ideal bir cihaz
S23fe deki exynos 2200 yenilenmiş versiyonudur s22 serisinde olan exynos 2200 ile eşdeğer tutmayın
E biliyoruz zaten?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benim kargoya verilmedi. 5 ağustosta sipariş ettim hala bekliyorum. Şikayet etmeyi düşünüyorum. Saat 14.0'a kadar olan siparişler aynı gün kargo diyorlar ama hala kargoda değil.

Bu fiyata şuan telefon çok ucuz. bence bir stok hatası yapıldı ama bu tüketiciyi alakadar etmez. eğer başka sipariş veren varsa tüketici haklarına baksınlar, lazım olabilir.

Stoklarında yoksa stokta olan daha üst bir model talep etmek gibi bir hakkımız var mı ? Bilen bir arkadaşımız yardımcı olursa sevinirim.
Aradim kayit olusturdum beklicez artik stok var diyorlar

Son düzenleme:

c0lduck

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Hidayet

Knk ss atar mısın ben de aldım da telefonu. Bugün verilmedi kargoya merak ettim de eğer göndermeyeceklerse iptal ettireceğim.

xeonkar83

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Ahmet Er
Knk ss atar mısın ben de aldım da telefonu. Bugün verilmedi kargoya merak ettim de eğer göndermeyeceklerse iptal ettireceğim.
Dostum tavsiyem acil paraya ihtiyacın yoksa iptal etme asla. Sattıkları ürünü bir şekilde göndermek zorundalar. Fakat muhtemelen bir süre bununla uğraşacağız.

E biliyoruz zaten?

Aradim kayit olusturdum beklicez artik stok var diyorlar
Teslimat tarihi yerinde şöyle bir şey yazıyor "basket.availability.delıvery.available.date" . Sizde de böyle mi yazıyor?

Xef1ONYX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Gökalp Yentür

5 aguatosta sanirim 8 ağustosta teslim yaziyordu. Buyuk ihtimal bu gece gelir kargo kodu diye dusunuyorum. Mediamarkt maalesef çalıştığı kargo firmasindan bagimsiz hep kargo konusunda sıkıntılı olabiliyor aldigim laptop ve ekran kartinda da hep yanlis adrese gitmisti. Kargoya ne zaman vereceksiniz diye aradigimda kargoya verildi ama sisteme kargo yansimamis vs diyorlardı.

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,248
İsim
Emir
Arkadaşlar en geç haftaya salı günü ben mağazadan alacagım.Haber veririm

Natsu!

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Berat
Dostum tavsiyem acil paraya ihtiyacın yoksa iptal etme asla. Sattıkları ürünü bir şekilde göndermek zorundalar. Fakat muhtemelen bir süre bununla uğraşacağız.

Teslimat tarihi yerinde şöyle bir şey yazıyor "basket.availability.delıvery.available.date" . Sizde de böyle mi yazıyor?
Yazmiyor

xeonkar83

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Ahmet Er
Online ödemede mağazadan teslım alacağım.Bir sorun olursa onların olur
Mağazadan teslim alırken de ayın 14 üne gösteriyor. Yani mağazada şuan o ürün yok ve depodan gidecek. Mağazaya gitmeden önce bence bir arayıp sor ürün gelmiş mi diye

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
967,235
Üyeler
152,849
Son üye
emcreyz50
Top Bottom