Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Samsung S22+ 20.997 TL 🔥🔥🔥

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,217
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Yurt dışı kumar cihazlarla neden sıfır garantili cihazları kıyaslıyorsun?
Yurtdışı pek kumar değil de 11k ya da arka kapak ve ekranı alır anca
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir tanesi orta sınıf birtanesi 2 yıl öncesinin amiral gemisi
Bir tanesi qualcomm diğeri Exynos
Yeterli bur sebep
S22+ alınır. Tek sorun güncelleme ömrünü yarılamış olması
iOS olmadıgı için sorun yok güncellemesi bitince senelerce hiçbir uygulama desteği kesilmeyecek bile

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,208
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz

iOS olmadıgı için sorun yok güncellemesi bitince senelerce hiçbir uygulama desteği kesilmeyecek bile
Yurt dışı olan her şeyi engelliyorlar. Yarın bir gün server kayıt ve uzatma olayları çat diye kapatılırsa telefonla tablet gibi bakışırsınız öyle.

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,158
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Notebook önerisi- tenik sorun

Yeni özellikler için android sürmü gelmicek, yoksa zaten uygulama desteği bitene kadar telefon değiştirmiş olur herkes

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,217
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Yeni özellikler için android sürmü gelmicek, yoksa zaten uygulama desteği bitene kadar telefon değiştirmiş olur herkes
Android 12 den beri gelen en büyük özellik bir uygulamayı ilk kez açıyorsan bildirim izni sorması zaten.
Güncelleme almamanın tek sıkıntısı bence yeni animasyon stillerini falan kullanamamak olur. Oneui 6.1+ de iyi artık da öncesi cihazların animasyonları KÜTÜK gibi.

Yurt dışı olan her şeyi engelliyorlar. Yarın bir gün server kayıt ve uzatma olayları çat diye kapatılırsa telefonla tablet gibi bakışırsınız öyle.
Samsung değil Xiaomi alır dirençlerim biter. Gerçi direnç de anakarta müdahale falan dersiniz. %108(%20 lik kdv' si tüm vergilerden sonra hesaplanıyor üstüne) vergi ödemekten iyidir.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,208
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
Android 12 den beri gelen en büyük özellik bir uygulamayı ilk kez açıyorsan bildirim izni sorması zaten.
Güncelleme almamanın tek sıkıntısı bence yeni animasyon stillerini falan kullanamamak olur. Oneui 6.1+ de iyi artık da öncesi cihazların animasyonları KÜTÜK gibi.

Samsung değil Xiaomi alır dirençlerim biter. Gerçi direnç de anakarta müdahale falan dersiniz. %108(%20 lik kdv' si tüm vergilerden sonra hesaplanıyor üstüne) vergi ödemekten iyidir.
Ama burada Samsung markasından bahsediyoruz.

Owner12

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
333
İsim
Doruk
Teşekkürler daha iyi olur.Epey çok doğru göstermıyor fakat kağıt üstünde kıyaslama yapan site çok az

hocam konuyu kitleyin bence çünkü sonu 7 yle biten rakamlar stok yok anlamına geliyor alan arkadaşlara cihaz gelmeyecek büyük ihtimal

Emn msniz bu bilgi nerden?Bu aksam almayı düşünyorm
mediamarkt çalışanından almıştım bizzat aynı cihaz mağazada aynı fiyattı satmadılar stokta yok anlamına geliyomuş ama yinede isterseniz şansınızı deneyin

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,460
İsim
Emir
mediamarkt çalışanından almıştım bizzat aynı cihaz mağazada aynı fiyattı satmadılar stokta yok anlamına geliyomuş ama yinede isterseniz şansınızı deneyin
Stokta olmasa kapatırlardı diye düşünyorum.2 3gündür bu fiyat.Ek olarak bu sonu 7 ile biten demişsniz fakat ben rakamları göremedım

Natsu!

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Berat
Müşteri hizmetlerine sordum stok varmış ama çok değilmiş 1 tane aldim

Owner12

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru