Neler Yeni

Samsung S23 Alınır mı?

panda55

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Omer alkiz
Bende de 256 gb lık modeli var. Alacaksanız 256 lık alın 128 lik olanla arasında depolama sürümünde galiba bir farklılık var.
evet 256 lık alcam bende 128 gb olanda ufs 3.1 depolama birimi var 256 lıkta 4.0 daha gelişmiş da hızlı yani drr4 le 5 gibi fark var memnunmusun üründen ne zamandır kullanıyon reis
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mutlaka al. 8 gen 2 güçlü bir işlemci. Tam performansta ateşe dönüyor ister istemezşey

Mutlaka al. 8 gen 2 güçlü bir işlemci. Tam performansta ateşe dönüyor ister istemezşey
Mutlaka al. 8 gen 2 güçlü bir işlemci. Tam performansta ateşe dönüyor ister istemez.
samsungdaki overcloklanmış hali ama diger teldeki sd 2 lere gore performansı kotu mu youtubeda adamlar ole diyodu overcloklamıslar bide bu telefona ozel anlayamadım degişik

Mutlaka al. 8 gen 2 güçlü bir işlemci. Tam performansta ateşe dönüyor ister istemez.
samsungdaki overcloklanmış hali ama diger teldeki sd 2 lere gore performansı kotu mu youtubeda adamlar ole diyodu overcloklamıslar bide bu telefona ozel anlayamadım degişik

evet 256 lık alcam bende 128 gb olanda ufs 3.1 depolama birimi var 256 lıkta 4.0 daha gelişmiş da hızlı yani drr4 le 5 gibi fark var memnunmusun üründen ne zamandır kullanıyon reis

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
İbrahim mesut tekin

1 yıldır kullanıyorum 120 hz de şarjı hızlı bitiyor şarjdan yana sıkıntı var bir de zamanla ekranı küçük gelmeye başladı gözüme. Onun dışında iyi üzmez

panda55

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Omer alkiz

1 yıldır kullanıyorum 120 hz de şarjı hızlı bitiyor şarjdan yana sıkıntı var bir de zamanla ekranı küçük gelmeye başladı gözüme. Onun dışında iyi üzmez
yanlamasına darmı yoksa iphone gibi genişmi yanlamasına

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
İbrahim mesut tekin

yanlamasına darmı yoksa iphone gibi genişmi yanlamasına
en ve boy oranı standart fakat film dizi vs izlerken küçük kalıyor ama tek elde kullanımı ideal. plus düşünebilirsiniz aslında fiyat farkı fazla değilse

ensareiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
722
İsim
Ensar Polat

GörkemW

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
545
İsim
Görkem çetinkaya
yakın zamanda telefonumu yükseltmeyi düşünüyorum s23 nasıldır kullanan varsa yorumlarını paylaşabilirmi?

Bende kullaniyorum alinir.

Ben 2. Telefon olarak kullanıyorum hocam ama evde kalıyor evdeyken kullanıyorum. Şöyle diyim şarjı felan gayet iyi asıl telefonum iphone 13 iphoneye göre ekran boyutu biraz daha dikdörtgen yani eni biraz dar haricinde çok güzel telefon kullandığım kadarıyla

S24 çıkınca 3. Telefon olarak onuda alacam sanırım

Alırsam ve unutmazsam detayları yazarım buraya
S24 cikti ys hocam

panda55

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Omer alkiz
en ve boy oranı standart fakat film dizi vs izlerken küçük kalıyor ama tek elde kullanımı ideal. plus düşünebilirsiniz aslında fiyat farkı fazla değilse
Küçük telefon istiyorumda ip 13 gibiysrbekrani okey küçük ekran da iyi cebe sigmiyo sonra

14 k fiyat farkı var :) plusla düz s23 arasında baya fazla

Top Bottom