Neler Yeni

Öneri Samsung S23 FE alınır mı? (almaktan vazgeçtim)

Can...

80+ Platinum

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,138
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Notebook önerisi- tenik sorun
Hocam hiç bulaşmayın kaçak cihaza . Tavsiye etmiyom. Cihaza yazılım atarken anakarta zarar verdiler . Direnç vs bulaşmayın. Yapacaksanız belki server kayıt olabilir sadece.

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,583
İsim
oğuzhan ege
Telefon kapanır en fazla :kekw:
hocam yapacak kişi tanıdığımız kişi ücret felanda almayacak sadece telefon alcaz eski zamanlarda s4 general mobile felan getirdi kullandık kapanmadı hiç ben halledecem dedi ama.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam hiç bulaşmayın kaçak cihaza . Tavsiye etmiyom. Cihaza yazılım atarken anakarta zarar verdiler . Direnç vs bulaşmayın. Yapacaksanız belki server kayıt olabilir sadece.
hocam yapacak kişi tanıdığımız kişi ücret felanda almayacak sadece telefon alcaz eski zamanlarda s4 general mobile felan getirdi kullandık kapanmadı hiç ben halledecem dedi ama.

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,138
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Notebook önerisi- tenik sorun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Güveniyorsanız siz bilirsiniz tabi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
970,961
Üyeler
153,478
Son üye
perti3131
Top Bottom