Neler Yeni

Samsung S23 FE Alinirmi

Klaus1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
350
İsim
Taha Kenan
Arkadaşın aldığı telefonun bataryası sıkıntılıdır.
Ciddiye almayın

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,513
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Kripto Paralar, İşlemci overclock(az), Monitör
Bütçe s23 e yetiyorsa s23 alın
bende s23fe var sorun varsa alırım

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,106
İsim
Diyarhan
Kaçak Oneplus 9 Yapıştır yarı fiyatına

GörkemW

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
260
İsim
Görkem çetinkaya
Alınmaz. Ben aldım pişman oldum. İşlemci ve pil çöp. Kamera güzel. Ekran iyi.
Alınmaz demek yanlış olur dostum ben genel olarak okuduğum yorumlarda pil hakkında çok kötü şeyler paylasilmadi.Sana sıkıntılı pil gelmistir

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Eren Eren
Alınmaz. Ben aldım pişman oldum. İşlemci ve pil çöp. Kamera güzel. Ekran iyi.
işlemcisi çöp derken hiç anlamadım hocam snapdragon 8 gen 1 gücünden biraz daha iyi bir işlemci nasıl çöp oluyor ? pili okadar iyi olmasada dediğiniz kadar kötü olduğunu başka hiçbir forumda duymadım.

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
işlemcisi çöp derken hiç anlamadım hocam snapdragon 8 gen 1 gücünden biraz daha iyi bir işlemci nasıl çöp oluyor ? pili okadar iyi olmasada dediğiniz kadar kötü olduğunu başka hiçbir forumda duymadım.
Isınıyor. Oyunlarda iPad 9 kadar stabil çalışmıyordu.

Kendi konumun linki ekleyeceğim buraya:

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Eren Eren
Isınıyor. Oyunlarda iPad 9 kadar stabil çalışmıyordu.

Kendi konumun linki ekleyeceğim buraya:
hocam konunuzu inceledim yorumlarda sizin cihazınızda problem olabileceğini belirtmişler öyle olma ihtimali var mı ? 4500 mAh Bir telefonun bu kadar çok şarj yememesi lazım. Bende almak istiyorum ama şimdi tedirgin oldum.

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
hocam konunuzu inceledim yorumlarda sizin cihazınızda problem olabileceğini belirtmişler öyle olma ihtimali var mı ? 4500 mAh Bir telefonun bu kadar çok şarj yememesi lazım. Bende almak istiyorum ama şimdi tedirgin oldum.
İşlemcisi Exynos hocam. Hiç önermem. Problem konusuna gelirsek, ben bu cihazı sıfır aldım. Sıfır cihazda problem olur mu bilemedim yani. Çok düşük ihtimal olur. Telefonun sorun bul uygulaması da sorun bulamamıştı. (Samsung Destek ile yapmıştık) Yani ben böyle bir olay yaşadım ve Samsung müşteri hizmetlerinden de memnun kalmadım.

@Yunus kullanıyor telefonu. Ona da sorabilirsiniz merak ettiklerinizi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Eren Eren
İşlemcisi Exynos hocam. Hiç önermem. Problem konusuna gelirsek, ben bu cihazı sıfır aldım. Sıfır cihazda problem olur mu bilemedim yani. Çok düşük ihtimal olur. Telefonun sorun bul uygulaması da sorun bulamamıştı. (Samsung Destek ile yapmıştık) Yani ben böyle bir olay yaşadım ve Samsung müşteri hizmetlerinden de memnun kalmadım.

hocam illa sıfır diye sorun olmaz diye düşünmeyin bence.

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
hocam illa sıfır diye sorun olmaz diye düşünmeyin bence.
Tamam sorun olabilir ama Samsung Destek ile konuştuk. Telefon ekranını paylaştım. Sorun bul diye bir yere girmiştim sanırım. Sorun bulamadı. Samsung Destek de sorun yokmuş dedi. Zamanla alışır dedi ama alışmadı. Büyük ihtimalle işlemcisi Exynos olduğu için pil çabuk bitiyordu.

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,513
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Kripto Paralar, İşlemci overclock(az), Monitör
Şu an aktif olarak
1715170471817.jpeg

Mesaj otomatik birleştirildi:

Bugünlerde meşgulüm biraz ama şu telefona bi inceleme yapıcağım yakında herkes almak istiyor tek tek konu geziyoruz @K1NGO82 hocamla

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1

Şunu da dipnot ekleyim S23 deki 8 Gen 2 bile oyunlarda bir iPhone 11 yapmıyor. Onun dışında en azından ısınma ve pili içme sorunu yok Snapdragon olduğu için 😀

Top Bottom