Neler Yeni

Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ vs Samsung Galaxy S23 FE

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
abdullah
Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ vs Samsung Galaxy S23 FE sizce hangisi alınır ?

şahin doğan

80+ Platinum
S23 Fe

Semih.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Semih Tanık
ben de yurtdışı note 13 pro plus 5g almayı düşünüyorum sizce mantıklı mı nasıl sıkıntılar yaşarım?

şahin doğan

80+ Platinum

şahin doğan

80+ Platinum

damn2u

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
317
İsim
Sercan SAYİT
Üst seviye sayılabilecek cihazların çoğunda şarj sorunu var maalesef. Honor 90, Poco X6 Pro, S23FE, OnePlus Nord 3, Xiaomi 13T ve belki gözümden kaçan başka modeller de vardır eminim. Poco F serisinin 6. modeli çıkmadı ama F5 bence çok iyi bir cihaz ve şarj olarak saydığım cihazlardan daha iyi. F5 ise mayıs ayında tanıtılmış, yani bir yılını doldurmamış. Yine de siz 5-6 saat arası ekran süresi versin, zaten hızlı şarj oluyor derseniz dilediğiniz cihazı seçin gitsin.

Kişisel görüşüm tepe seviye de en mantıklı cihaz Galaxy S23 Ultra yurtdışı server kayıtlı. Orta segment olarakta 10/11K TL fiyattan satılan Nothing Phone 1 benim gözde cihazlarım diyebilirim.

fbsoner12

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
639
İsim
Soner
Üst seviye sayılabilecek cihazların çoğunda şarj sorunu var maalesef. Honor 90, Poco X6 Pro, S23FE, OnePlus Nord 3, Xiaomi 13T ve belki gözümden kaçan başka modeller de vardır eminim. Poco F serisinin 6. modeli çıkmadı ama F5 bence çok iyi bir cihaz ve şarj olarak saydığım cihazlardan daha iyi. F5 ise mayıs ayında tanıtılmış, yani bir yılını doldurmamış. Yine de siz 5-6 saat arası ekran süresi versin, zaten hızlı şarj oluyor derseniz dilediğiniz cihazı seçin gitsin.

Kişisel görüşüm tepe seviye de en mantıklı cihaz Galaxy S23 Ultra yurtdışı server kayıtlı. Orta segment olarakta 10/11K TL fiyattan satılan Nothing Phone 1 benim gözde cihazlarım diyebilirim.
Reis bilgin var mıdır bilmiyorum ama y.d xiaomi 13t düşünüyordum bi ara burda bana yakında satan bi telefoncu da var hatta soru şu yurtdışı 13t modelini kullanabilmek için bi işlem mi ne görmesi gerekiyormuş böyle bişey aklımda kalmıştı benim daha önceden bilginiz var mı

damn2u

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
317
İsim
Sercan SAYİT
Reis bilgin var mıdır bilmiyorum ama y.d xiaomi 13t düşünüyordum bi ara burda bana yakında satan bi telefoncu da var hatta soru şu yurtdışı 13t modelini kullanabilmek için bi işlem mi ne görmesi gerekiyormuş böyle bişey aklımda kalmıştı benim daha önceden bilginiz var mı

Arka kapağı açılıp direnç değişimi yapılıyor imei yazılması için, ben biraz olsun güvenilir bulmuyorum. Güvenilir diyenler de cihaza bir şey olduğunda garantisini verebilecek mi? Hayır, o yüzden maval okumasınlar.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,018
Üyeler
140,746
Son üye
Muhammet yüksell
Top Bottom