Neler Yeni

Samsung s23 vs iPhone 13 pro

PoDd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ali Kahraman
Arkadaşlar yeni telefon almayı düşünüyorum şuan Xiaomi redmi 9t kullanmaktayım ve telefon 1.5 sene sonra kasmaya başlıyor ben biraz daha uzun ömürlü olsun diye iki seçenek arasında kaldım Samsung ileride kasar mı kasmaz mı Android'e karşı biraz ön yargılıyım öbür türlü iPhone 13 pronun sıfırını az yerde buldum uyguna işi çözemiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Yiğit Can Kocaman
Teknik özellikler her ne kadar S23 diyor olsa da şahsen iPhone 13 Pro alırdım. Ev halkında ben hariç herkes Android kullanıyor ve bilmiyorum annem için vs. telefonundan bir iş yaparken IOS’un tadını vermiyor bana. iPhone 11 Pro Max’ten iPhone 15 Pro Max’e geçeli 3 gün oldu. Telefon 2019’dan beri elimdeydi ve istesem daha kullanmaya da devam edebilirdim, uzun yılların getirdiği batarya yüzdesinin düşmesi sorunu dışında herhangi bir kasma sorunuyla vs. karşılaşmadım.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,005
İsim
uwu
Arkadaşlar yeni telefon almayı düşünüyorum şuan Xiaomi redmi 9t kullanmaktayım ve telefon 1.5 sene sonra kasmaya başlıyor ben biraz daha uzun ömürlü olsun diye iki seçenek arasında kaldım Samsung ileride kasar mı kasmaz mı Android'e karşı biraz ön yargılıyım öbür türlü iPhone 13 pronun sıfırını az yerde buldum uyguna işi çözemiyorum
13 pro sıfır alınmaz aynı fiyatlara 15 pro var

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
S23ün sıfırı 27K iken 13 Pronun ikinci eli bile 40K bandı ve sıfırı yok piyasada. Pek kıyaslanabilecek cihazlar değiller 13 Pro tabi ki çok daha iyi ama fiyatı da ona göre yüksek.

İsimbulamajim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
826
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim
Aradaki fiyat farkı çok fazla. Tabii ki İphone 13 Pro özellikler olarak daha iyi ama F/P olarak bakarsak Samsung çok daha iyi. Siz bütçenizi söyleyin birşeyler önerelim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Yiğit Can Kocaman
13 pro sıfır alınmaz yakın fiyatlara 15 pro var
Ben telefonlar özelinde yorumladım hocam, o fiyatlara temiz 15 Pro bulabiliyorsa zaten tartışılacak bir şey yok. Sadece kendi tecrübelerim üzerinden bir yorum kattım arkadaşın sorusu özelinde.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,005
İsim
uwu
Ben telefonlar özelinde yorumladım hocam, o fiyatlara temiz 15 Pro bulabiliyorsa zaten tartışılacak bir şey yok. Sadece kendi tecrübelerim üzerinden bir yorum kattın arkadaşın sorusu özelinde.
hocam ben size bir atıfta bulunmadım ki sadece yazınıza katıldığımı belirtmek için beğendim. aynı fiyatta 0 olarak 15 pro saçma biçimde 13 prodan daha ucuz orası ayrı bi dünya.

Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Yiğit Can Kocaman
hocam ben size bir atıfta bulunmadım ki sadece yazınıza katıldığımı belirtmek için beğendim. aynı fiyatta 0 olarak 15 pro saçma biçimde 13 prodan daha ucuz orası ayrı bi dünya.
Şimdi tekrar okuyunca anladım hocam kusura bakmayın, fiyatlar gerçekten çok saçma bi hal almış durumda haklısınız.

Top Bottom