Neler Yeni

Samsung Tab S6 Lite alınır mı?

Ameyus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
780
İsim
Ahmet Yıldırım

Fizikl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
337
İsim
Efkan Ege Ergün
Dediğiniz işler için rahatlıkla yeterli olur ancak 2020 yılında çıkmış yani 3 yıllık bir tablet hocam haberiniz olsun

Senerr

80+ Bronze
Amacım sadece not almak nadiren de not alırken video izlemek. Oyun ile işim yok. Film ve dizi izlerken renklere o kadar takılan biri değilim. (Tn panelle film izlemeye alışkınım) Üniversite hayatım boyunca götürsün istiyorum.
Bir ara 2022 veya 2023 modeli falan çıkacak denildi keşke çıksaydı. Bende var sağlam ve şık bir tablet. Performansı parasına göre işte o biraz üzebilir. En sevdiğim Android desteği oldu baya sürüm aldı ve kalemi ekstra. O kadar çok işe yara mı ? Kalem, emin değilim çünkü mıknatıslı yani kaybedebilirsiniz taşırken.

Son düzenleme:

beskazalichinese

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
976
İsim
Sadettin Y
kullanıyorum da bu sıfır fiyata valla haketmez gibi geliyor. Kalem olması falan güzel ekranını beğeniyorum ama oyun vs için tercih edilmemeli diye dusunuyorum. ikinci el 9.nesiller var bu fiyata

Ameyus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
780
İsim
Ahmet Yıldırım
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bir ara 2022 veya 2023 modeli falan çıkacak denildi keşke çıksaydı. Bende var sağlam ve şık bir tablet. Performansı parasına göre işte o biraz üzebilir. En sevdiğim Android desteği oldu baya sürüm aldı ve kalemi ekstra. O kadar çok işe yara mı kalem emin değilim çünkü mıknatıslı yani kaybedebilirsiniz taşırken.
s7 fe almayı düşünüyordum fiyatı bir türlü düşmedi hep artıyor. pdf üzerinden anlık çeviri yapabiliyor musun dener misin?

Senerr

80+ Bronze
s7 fe almayı düşünüyordum fiyatı bir türlü düşmedi hep artıyor. pdf üzerinden anlık çeviri yapabiliyor musun dener misin?
Olur senin için deneyeyim ama 5 dk ver bana. Kalemini bulmam lazım. :D

Ameyus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
780
İsim
Ahmet Yıldırım
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kullanıyorum da bu sıfır fiyata valla haketmez gibi geliyor. Kalem olması falan güzel ekranını beğeniyorum ama oyun vs için tercih edilmemeli diye dusunuyorum. ikinci el 9.nesiller var bu fiyata
9. nesil alacak bütçem var fakat içinde kalem yok. Kalemi çok pahalı.

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Amacım sadece not almak nadiren de not alırken video izlemek. Oyun ile işim yok. Film ve dizi izlerken renklere o kadar takılan biri değilim. (Tn panelle film izlemeye alışkınım) Üniversite hayatım boyunca götürsün istiyorum.
Matepad 11.5 falan bak bu fiyata. Çok eskidi bu cihaz.

Veya bütçeyi biraz arttırıp Matepad 11 veya S7 FE bak.

Ameyus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
780
İsim
Ahmet Yıldırım
Not almak bile 7.000 TL olmuş. :D
Kalem defter var biliyorum fakat okuduğum bölüm İngilizce olduğu için pek çok İngilizce kaynağa başvuracağım. Her ne kadar İngilizcem olsa da akademik İngilizcede zorlanacağım. Hem zaman kaybını gidermek hem de pek çok kaynağa pdf olarak erişebilmek için tablete ihtiyacım var. Tablet sayesinde internet tarayıcıları ve pdf üzerinden anlık çeviri yapmak kolaylaşıyor. Ayrıca üniversite kitaplarının pahalılığından tutun da her hafta bizimle paylaşılan slayt ve ders notlarını sürekli çıkarmak yorucu işler tablet ile hepsine ulaşmak daha rahat. Devir değişti.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Matepad 11.5 falan bak bu fiyata. Çok eskidi bu cihaz.

Veya bütçeyi biraz arttırıp Matepad 11 veya S7 FE bak.
Matepad çok güzel donanım sunuyor fakat hakkında bilmediğim çok şey var. Örneğin pdf ve tarayıcı üzerinden anlık çeviri yapabiliyor mu? Mail ve drive gibi uygulamaları çok kullanacağımı düşünüyorum bunlar için yeterli stabilizeye sahip mi? 120 hz iyi derseniz şöyle bir şey öğrendim: Kalem ile bluetooth aktif edildiğinde ekran tekrar 60 hz oluyormuş bu yüzden 120 hz ekrana ihtiyacım yok. Bu kadar eski olmasına rağmen 7200 TL'ye satılıyorsa gerçekten çok üzücü.

Son düzenleme:

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
9. nesil alacak bütçem var fakat içinde kalem yok. Kalemi çok pahalı.
Alabiliyorsan al bu arada. Aliexpress de 400-500 liraya gayet iyi muadil kalemler var ben 300 liralık aldım o bile gayet iyi not aldırıyor. Uzun süreli kullanımda iPad hep daha stabil kalır, hem de not alma uygulamaları olarak en iyi cihaz şuan.

baykemal

80+ Bronze
Kalem defter var biliyorum fakat okuduğum bölüm İngilizce olduğu için pek çok İngilizce kaynağa başvuracağım. Her ne kadar İngilizcem olsa da akademik İngilizcede zorlanacağım. Hem zaman kaybını gidermek hem de pek çok kaynağa pdf olarak erişebilmek için tablete ihtiyacım var. Tablet sayesinde internet tarayıcıları ve pdf üzerinden anlık çeviri yapmak kolaylaşıyor. Ayrıca üniversite kitaplarının pahalılığından tutun da her hafta bizimle paylaşılan slayt ve ders notlarını sürekli çıkarmak yorucu işler tablet ile hepsine ulaşmak daha rahat. Devir değişti.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Matepad çok güzel donanım sunuyor fakat hakkında bilmediğim çok şey var. Örneğin pdf ve tarayıcı üzerinden anlık çeviri yapabiliyor mu? Mail ve drive gibi uygulamaları çok kullanacağımı düşünüyorum bunlar için yeterli stabilizeye sahip mi? 120 hz iyi derseniz şöyle bir şey öğrendim: Kalem ile bluetooth aktif edildiğinde ekran tekrar 60 hz oluyormuş bu yüzden 120 hz ekrana ihtiyacım yok. Bu kadar eski olmasına rağmen 7200 TL'ye satılıyorsa gerçekten çok üzücü.
Bende not vs. almak için bir tablet arıyordum. Apple istedim. En az 8-10bin tl'lik tabletler önerdiler. iPad Air 2 kullanıyor bir arkadaşım. Gayet memnun olduğunu söyledi. 2. el 2.000 TL civarına satılıyor. Onu almayı düşünüyorum bir ara.

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Bende not vs. almak için bir tablet arıyordum. Apple istedim. En az 8-10bin TL'lik tabletler önerdiler. iPad Air 2 kullanıyor bir arkadaşım. Gayet memnun olduğunu söyledi. 2. el 2.000 TL civarına satılıyor. Onu almayı düşünüyorum bir ara.
Air 2 de kalem desteği yok yalnız. En az 6. nesile veya Air 3e bakman gerek not almak için.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
993,884
Üyeler
157,158
Son üye
Mehmet Akif Eroğlu
Top Bottom