Neler Yeni

samsung telefon önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Umut Furkan
Telefonu aileme alacağım arama ve görüntülü konusma, fotograf çekimi ve whatsapp kullanılacak sadece oyun vs oynanmayacak en azından bir 5 sene kadar kullanmak istiyoruz.
BÜTÇE: 7-9k arası

NoctuaFanBoyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,209
İsim
Hamza Ziya Üstün
Note10 pro tekler
Edit: başlığı görmemişim a52 alınır ancak note 10pro yu a52 yerine tavsiye edebilirim

EfoWars

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
523
İsim
Süleyman Efe Erdoğmak
İlgilendiği Kategoriler
İç Donanımlar, Çevre Birimleri, Cep Telefonları, Konsollar, Ağ Sistemleri
uzun süre gitsin istiyoranız güncel cihaz almalısınız

ben hiçbir cihazın 5 sene gideceğini düşünmüyorum illaki bir yerde yetmemeyye başlar. eğer farklı bir marka da baakrsanız oopo var kendim kullanıyorum gayet başalırılar. hılı şarjı dacabası. hiçbir yazılımsal donanımsal sıkıntı yaşamadım. kullandığım cihaz oppo reno 5 lite

Mesaj otomatik birleştirildi:

A23 güzel cihaz hocam
5 sene gitmez hocam

Whattyu

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
A52 veya A53 ama min 256GB tavsiye ederim 5 sene için çünkü 128gb yavaş yavaş yetmemeye başlıyor

Berat Özdemir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
545
İsim
Berat Özdemir
Discord
RevelioLivento#9596
Samsung'un iPhone'a göre en iyi avantajı ve aynı zamanda dezavantajı 2. elde 3 gün önce almış olsa bile 2-3k ucuza satmak zorunda kalıyorsunuz. Dolayısıyla sıfır takıntınız yoksa ikinci elde temiz bir S21 veya S22 serisinden almanızı öneririm. A serisinde herhangi bir telefonun 5 yıl götürmesi mümkün değil. S21-22 ile A53 arasındaki işlemci gücü %15-20 gibi bir fark olsa sıfır A53 alın derdim ancak arada 2 kata yakın fark varken aynı paraya A53 almak bana anlamsız geliyor. Oyun oynamayacak işlemciyi ne yapalım demeyin, 5 yıl sonra bu işlemci bile yavaşlamaya başlıyorken A serisi cihazların takılmaya başlamış olacağını düşünüyorum. 2021'den bu yana S10+(4 yıllık cihaz) kullanıyorum. Aldığımdan beri güç tasarrufu modunda işlemciyi %70'e sınırlıyorum ve hâlâ sorunsuz çalışıyor, uygulama geçişlerinde, arayüzde 0 takılma var. İmkanınız varsa ve uzun ömürlü istiyorsanız S ailesinden vazgeçmeyin derim.

Top Bottom