Neler Yeni

Çözüldü✓ Samsung Ultra HD (4K) TV ses var görüntü yok

Retr0x

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Retr0x
Arkadaşlar

Samsung 58TU7000 Ultra HD (4K) TV (UE58TU7000U) bu tv'yi geçen yıl aldım odama ,ara sıra pc bağlayıp oyun oynuyorum veya film izliyorum dün açtığımda ekran siyah oldu ses vardı sonra kapattım açtığımda düzelmişti bugün tekrar oldu ama şimdi görüntü hiç gelmiyor ilk başta siyah bir karartı oluyor sonra komple gidiyor ses var kabloları kontrol ettim sıkıntı yok başka kablo denedim ve başka porta taktım yine aynı eğer halledebilecek basit bir sorunsa diye buraya yazdım yarın şehir dışına gideceğim için garantiyi aramadım sorun sizce panelde mi?​

f3rdi20

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
106
İsim
ferdi
ledler patlamış olabilir servise gönderin

Aykut D.

80+ Gold
Arkadaşlar

Samsung 58TU7000 Ultra HD (4K) TV (UE58TU7000U) bu tv'yi geçen yıl aldım odama ,ara sıra pc bağlayıp oyun oynuyorum veya film izliyorum dün açtığımda ekran siyah oldu ses vardı sonra kapattım açtığımda düzelmişti bugün tekrar oldu ama şimdi görüntü hiç gelmiyor ilk başta siyah bir karartı oluyor sonra komple gidiyor ses var kabloları kontrol ettim sıkıntı yok başka kablo denedim ve başka porta taktım yine aynı eğer halledebilecek basit bir sorunsa diye buraya yazdım yarın şehir dışına gideceğim için garantiyi aramadım sorun sizce panelde mi?​

Led arızası. Telefon feneri ile ekranı kontrol et hareket eden görüntü varsa kesin olarak leddir. Garanti devam ediyorsa garantiye garanti devam etmiyorsa Adiyamandaki servisimize bekleriz.

Retr0x

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Retr0x
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Led arızası. Telefon feneri ile ekranı kontrol et hareket eden görüntü varsa kesin olarak leddir. Garanti devam ediyorsa garantiye garanti devam etmiyorsa Adiyamandaki servisimize bekleriz.
hocam baktım da şimdi sesler de bir gidip bir geliyor tv sürekli kapanıyor ışığı kırmızı oluyor sonra sönüp tekrar yanıyor kapanıp açılıyor kendiliğnden
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam baktım da şimdi sesler de bir gidip bir geliyor tv sürekli kapanıyor ışığı kırmızı oluyor sonra sönüp tekrar yanıyor kapanıp açılıyor kendiliğnden
bu arada telefon feneri ile baktım hiçbirşey gözükmüyordu

Aykut D.

80+ Gold
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu arada telefon feneri ile baktım hiçbirşey gözükmüyordu
Korumaya geçiyordur panele iyi bakınız dikkatli bakarsan görürsün.

Retr0x

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Retr0x
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Korumaya geçiyordur panele iyi bakınız dikkatli bakarsan görürsün.
Hocam baktım ama gözükmüyor ya da göremiyorum garanti bittiyse ne kadar bir masrafı olur garanti kağıdını bulamıyorumda

Aykut D.

80+ Gold
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
911,698
Üyeler
141,475