Neler Yeni

Sanal Pc kurmak istiyorum (bedava) ne önerebilirsiniz

MertGün

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Mert Gün
arkadaşlar sanal pc kurup virüs yüklemek istiyorum (eğlenme amaçlı) virtualbox güzel değil sorun çıkıyor her yaptığımda bana güzel bir uygulama önerirseniz ordan kurup yapmak istiyorum.İyi Günler

Carl Johnson CJ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
732
İsim
Carl Johnson
Instagram
carljohnson.jpg
windows'un kendi sanal pc özelliği var windows sandbox onu kullanabilirsin

aLoNeDarK33

80+ Bronze
arkadaşlar sanal pc kurup virüs yüklemek istiyorum (eğlenme amaçlı) virtualbox güzel değil sorun çıkıyor her yaptığımda bana güzel bir uygulama önerirseniz ordan kurup yapmak istiyorum.İyi Günler
windows özelliklerini aç/kapat kısmından hyper-v açıp kullanabilirsiniz hem kullanması kolay hemde microsoftun kendi programı dilediğin gibi sanal windowsu çökert trojan yükle format at keyfine göre takılabilirsin ben mesela program testlerini ordan yapıyordum

sefaasdd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
sefa
windows özelliklerini aç/kapat kısmından hyper-v açıp kullanabilirsiniz hem kullanması kolay hemde microsoftun kendi programı dilediğin gibi sanal windowsu çökert trojan yükle format at keyfine göre takılabilirsin ben mesela program testlerini ordan yapıyordum
reis bende hyper v çıkmıyor sistem özelliklerim de iyi 3060 5 5600 var

ratszy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Muammer
ben virtualbox kullanıyorum arayüzü basit ve ücretsiz.

aLoNeDarK33

80+ Bronze
reis bende hyper v çıkmıyor sistem özelliklerim de iyi 3060 5 5600 var
Hocam windows 10 pro kullanmanız ve işletim sisteminizin orjinal olması lağzım sonra sistem özelliklerini aç/kapa kısmına girdiğiniz zakan hyper-v ya da windows sanallaştırma yazısı olan kutucuğu alıp işaretleyin sonra zaten bilgisayar kendini yeniden başlatıcak ve hyper-v gelmiş olur.

sefaasdd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
sefa
ben virtualbox kullanıyorum arayüzü basit ve ücretsiz.
aynen virtualbox daha iyi gibi reis bi sorum var ben sanal pc ye steamden tekrar indirme yapmak istemiyorum steamdeki oyunu ana pc den sanal pc ye atsam sanal pc de steami açıp oyunu denkleştirebilir miyim

ratszy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Muammer
aynen virtualbox daha iyi gibi reis bi sorum var ben sanal pc ye steamden tekrar indirme yapmak istemiyorum steamdeki oyunu ana pc den sanal pc ye atsam sanal pc de steami açıp oyunu denkleştirebilir miyim
Dosya paylaşımını açsan olabilir.Kesin bir şey diyemem ama önce steami yükle sanal pc ne.Daha sonra oyun dosyalarını tümden kopyala yapıştır yaparsan olabilir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
922,066
Üyeler
143,087
Son üye
rxbypass
Top Bottom