Neler Yeni

Çözüldü✓ Sandisk SSD Plus 480 GB

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Sandisk SSD Plus 120 ve 240 GBlarda kronik hata var. Peki 480gbda da aynı sıkıntı var mı?
Uzun süredir kullanan biri varsa bilgi verebilir mi?
Bilmiyorum valla ben de ucuza bulmuştum sonra bad sector çıkıyor falan diye birkaç yorum okuyup soğudum o modelden. 100TL koyup WD Blue aldım sonra.

MertYurtu

80+

Allah'ın Kulu

80+ Silver
En İyi Cevap
1

TALHA MURAT

80+ Silver

BaşaramadıkAbi

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
350 TL'ye bulduğum için almak istiyorum zaten.
Al direk bekleme.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tekrar söylüyorum önermiyorum. Kullandım pişman oldum bu forumda önermişlerdi onlarıda kınıyorum. Kesin çoluk çocuktur işte bilemiyorsun.
Sen çok biliyosun aynen. Her ürünü de kullanmış ya. Çoluk çocuk diyerek aşağılamaya hakkın yok.

Allah'ın Kulu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Tekrar söylüyorum önermiyorum. Kullandım pişman oldum bu forumda önermişlerdi onlarıda kınıyorum. Kesin çoluk çocuktur işte bilemiyorsun.
Kınıyorum ne demek
Kelimelerini düzgün seç

MertYurtu

80+
Arkadaşlar konuyu kapatıyorum yardım eden herkese teşekür ederim. Kapatmazsam burada birazdan kawga çıkacak herkese iyi günler diliyorum.

TALHA MURAT

80+ Silver
Al direk bekleme.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sen çok biliyosun aynen. Her ürünü de kullanmış ya. Çoluk çocuk diyerek aşağılamaya hakkın yok.
Çocuksun kardeşim birşeyi anlamadan millete öneride bilmemlede başvuruyorsun. Her ürünü kullanmış derken? şirketteki bütün bilgisayarlar benim elimden geçiyor kaç türlü ssd var içlerinde burada boş boş yorum yapma benim başımı yaktınız bari çocuğun parasınıda yakmayın.

Alma kardeşim alma bi kaç ay sonra açarsın konunu görürüz.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom