Neler Yeni

Sanırım klavye ve fareyi yaktım

Furkanimo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Furkan ırınık
Arkadaşlar selam bugün marketten usb çoklayıcısı aldım ve laptopa bağladım 2 usb bellek 1 fare 1 klavye taktım ve bilgisayara bağladım hiç bir sorun yoktu daha sonra laptopun şarj aletini çoklayıcıya takmayı denedim tam şarj için bi delik vardı taktığımda ekran gitti ve 1 saniyelik beyaz ekran verdi 2 kez sonra çoklayıcıyı kokladığımda bi yanık kokusu vardı bilgisayarın açma duşuna bastım açılmadı biraz bekledim sonra normal olarak açıldı daaha sonra klavyeti normal bilgisayarın portuna taktım ilk başta açılma animasyonu geldi klavyenin ve gitti 1 kaç kez böyle yaptım en son ışıklrı yandı ama tuşa basınca tepki vermiyor fare içinde aynı şekilde sizce bu bir geçici sorunmu toksa klavye ve fare çöpmü
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada diğer çoklayıcınında ışıkları var ama ona taktığımdada tepki yok oyun kolu takıyorum onun algılıyor

Awsed

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Zeynel Çalık
5v çeken cihazlara 19v vermissin h.o kaliteli üst düzey klavye mouse ise belki devre içinde sigortaları vardır onlar atmıs kısa devreye düşmüş olabilir ama zannetmiyorum.

IKeeqo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
İbrahim
İftarda soğuk suyunuz hazır geçmiş olsun

Furkanimo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Furkan ırınık
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
5v çeken cihazlara 19v vermissin h.o kaliteli üst düzey klavye mouse ise belki devre içinde sigortaları vardır onlar atmıs kısa devreye düşmüş olabilir ama zannetmiyorum.
Fare go mobile onun sigortası olduğunu sanmıyorumda turboxun belki
Mesaj otomatik birleştirildi:

İftarda soğuk suyunuz hazır geçmiş olsun
Bilgisayara zarar verir mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
156
İsim
The End
Bende prizle çalışan çoklayıcıya klavye bağlamıştım sonuç tüm rgb ler beyaz oldu klavye gg.

Top Bottom