Neler Yeni

Sanırım Temizlik Hastalığına Yakalandım

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,977
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
3 yıl öncesinde çok da titiz değildim aslında. Normal insanlar gibiydim. Son zamanlarda titizliğim çok fazla arttı. Kullandığım eşyaları günde birçok kez bazı kimyasallarla temizliyorum temiz olmasına rağmen. Üstüme birisi dokunduğu zaman kıyafetimi değiştirme gereksinimi duyuyorum. Masamdaki kitapları, kalemleri, silinebilen her şeyi her gün siliyorum. Bu şekilde rahat ediyorum. Kıyafetlerimi, yorganımı, battaniyemi kısacası yıkanabilen her şeyimi sık sık yıkıyorum. Evdeki prizlere, kablolara, herhangi bir eşyaya dokunduktan sonra elimi yıkamak zorunda hissediyorum kendimi ve bunun önüne geçemiyorum. Ellerim yıpranmaya başladı çok sık yıkamaktan. Kadınlar gibi elime bakım yapıyorum birkaç farklı kremle. İnsanlara dokunmak istemiyorum. Her şeyden iğreniyorum. Dışarıya çıkmak istemiyorum. Evde sürekli terlikle geziyorum. Çok sık duş alıyorum. Sürekli temiz kalmak istiyorum.
Bu durum artık beni sıkmaya başladı. Yoruldum artık. Gün geçtikçe daha da artmaya devam ediyor. Var mı benim gibi olup da daha sonra eski haline dönebilen? Ne yapmamı önerirsiniz? Psikoloğa git demeyin işe yaramıyor.

JSezar

80+ Silver
pandemide bende böyleydim.o kadar rahatsız etti ki takmamaya başladım.en basiti yatmadan önce ışığı kapatmak için düğmeye dokunduktan sonra bile elimi yıkardım.önce böyle şeyleri bıraktım sonra dışarda giydiğim kıyafetleri değiştirmeden evde dolaştım.şimdi hiç aklıma bile gelmiyor.

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,380
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Başlamadan hemen bitirmeye bak çok zor hastalık bende titizim ama o derecede değil

Rotangar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,073
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ve yazılıma dair her şey
Instagram
rotangar__
Steam
https://steamcommunity.com/id/Rotangar/
Discord
Rotangar#2224
3 yıl öncesinde çok da titiz değildim aslında. Normal insanlar gibiydim. Son zamanlarda titizliğim çok fazla arttı. Kullandığım eşyaları günde birçok kez bazı kimyasallarla temizliyorum temiz olmasına rağmen. Üstüme birisi dokunduğu zaman kıyafetimi değiştirme gereksinimi duyuyorum. Masamdaki kitapları, kalemleri, silinebilen her şeyi her gün siliyorum. Bu şekilde rahat ediyorum. Kıyafetlerimi, yorganımı, battaniyemi kısacası yıkanabilen her şeyimi sık sık yıkıyorum. Evdeki prizlere, kablolara, herhangi bir eşyaya dokunduktan sonra elimi yıkamak zorunda hissediyorum kendimi ve bunun önüne geçemiyorum. Ellerim yıpranmaya başladı çok sık yıkamaktan. Kadınlar gibi elime bakım yapıyorum birkaç farklı kremlerle. İnsanlara dokunmak istemiyorum. Her şeyden iğreniyorum. Dışarıya çıkmak istemiyorum. Evde sürekli terlikle geziyorum. Çok sık duş alıyorum. Sürekli temiz kalmak istiyorum.
Bu durum artık beni sıkmaya başladı. Yoruldum artık. Gün geçtikçe daha da artmaya devam ediyor. Var mı benim gibi olup da daha sonra eski haline dönebilen? Ne yapmamı önerirsiniz? Psikoloğa git demeyin işe yaramıyor.
Daha da üstüne gidin derim.Olabildiğince pis olun bi süre bence .

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,977
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
pandemide bende böyleydim.o kadar rahatsız etti ki takmamaya başladım.en basiti yatmadan önce ışığı kapatmak için düğmeye dokunduktan sonra bile elimi yıkardım.önce böyle şeyleri bıraktım sonra dışarda giydiğim kıyafetleri değiştirmeden evde dolaştım.şimdi hiç aklıma bile gelmiyor.
Dediğini çok kez denedim ancak hiçbir şekilde rahat edemiyorum..

kırmızışarapp

80+ Silver
Dostum bende olduğunca titizim ama bence bu hastalık derecesine çıkmış sende bence. Bir doktora görünmekte fayda var. Daha kötü olmadan.

Megan

80+ Silver
3 yıl öncesinde çok da titiz değildim aslında. Normal insanlar gibiydim. Son zamanlarda titizliğim çok fazla arttı. Kullandığım eşyaları günde birçok kez bazı kimyasallarla temizliyorum temiz olmasına rağmen. Üstüme birisi dokunduğu zaman kıyafetimi değiştirme gereksinimi duyuyorum. Masamdaki kitapları, kalemleri, silinebilen her şeyi her gün siliyorum. Bu şekilde rahat ediyorum. Kıyafetlerimi, yorganımı, battaniyemi kısacası yıkanabilen her şeyimi sık sık yıkıyorum. Evdeki prizlere, kablolara, herhangi bir eşyaya dokunduktan sonra elimi yıkamak zorunda hissediyorum kendimi ve bunun önüne geçemiyorum. Ellerim yıpranmaya başladı çok sık yıkamaktan. Kadınlar gibi elime bakım yapıyorum birkaç farklı kremlerle. İnsanlara dokunmak istemiyorum. Her şeyden iğreniyorum. Dışarıya çıkmak istemiyorum. Evde sürekli terlikle geziyorum. Çok sık duş alıyorum. Sürekli temiz kalmak istiyorum.
Bana da pandemide olmuştu. Dışarı çıkmaya başlayınca düzeldi. Hem de şimdi yurtta kalıyorum yapacak bir şey yok

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,977
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dostum bende olduğunca titizim ama bence bu hastalık derecesine çıkmış sende bence. Bir doktora görünmekte fayda var. Daha kötü olmadan.
Ben de kendime çok titizim diyordum ancak şu an sanırım daha da ötesindeyim..

thematty

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
458
İsim
Matty Man
sen bensin :D bende pandemiden sonra başladı. ve halen bırakamadım. dışarıda değil de evde çok aşırı titizlik tutuyor. pc telefona biri dokunursa silmek zorunda hissediyorum. kendi alanım dışında bi yere dokunursam ve gidip elimi yıkamazsam rahat olamıyorum. bunun hastalık olduğunun farkındayım ama olmuyor maalesef.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,977
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
sen bensin :D bende pandemiden sonra başladı. ve halen bırakamadım. dışarıda değil de evde çok aşırı titizlik tutuyor. pc telefona biri dokunursa silmek zorunda hissediyorum. kendi alanım dışında bi yere dokunursam ve gidip elimi yıkamazsam rahat olamıyorum. bunun hastalık olduğunun farkındayım ama olmuyor maalesef.
Ben de dışarıda rahatım ancak evde kesinlikle değil.

thematty

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
458
İsim
Matty Man
Ben de dışarıda rahatım ancak evde kesinlikle değil.
evet ikimizin de sorunu aynı. aslında dışarıda pek bi imkanımız olmadığı için rahatız. eve gelince o temizlik imkanı bizi titizliğe götürüyor. dışarıda otobüste okulda vs ister istemez bir yerlere dokunmak zorunda kalıyoruz ve umursamıyoruz.

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,056
İsim
Mertcan Ceylan
gerekirse psikolağa git ama erkenden vazgeç bu huydan hem bu kadarı iyi değil hemde sorunlar yaratır hayatında.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,977
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
gerekirse psikolağa git ama erkenden vazgeç bu huydan hem bu kadarı iyi değil hemde sorunlar yaratır hayatında.
Olabildiğince sorunlar yaşıyorum hayatımda zaten. Bunun bilincindeyim ancak elimden bir şey gelmiyor.
Şunun gibi düşünebiliriz aslında: 15 cm kalınlığındaki kırılmaz camlara ve 8 tonluk hacime sahip 6 kenarı da kapalı olan ağzına kadar su dolu bir akvaryumda sevdiğimiz birisi boğuluyor ancak elimizden bir şey gelemiyor..

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
994,653
Üyeler
157,262
Son üye
brsvnc
Top Bottom