Neler Yeni

Yardım Saphire 6900xt toxic sıvı soğutma vs saphire nitro 6950xt 3 fan acil yardım

turek06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
muhammed öztürk

Arkadaşlar bu iki kart arasından hangisi seçilmeli?
ileriye dönük olarak sıvı soğutma yüzünden coğu kişi 6900 öneriyor ama 6950 bariz güçlü
Bu fark oc ile kapanırmı kapanırsa oc yüzünden 2 kart gene aynı sıcaklıklara gelmezmi?
ilerde 5 sene kullanacağımız düşünülürse 6950de sıcaklık problemi yaşarmıyız 70-80 dereceler bu kart için normal değilmi ? 2 3 sene sonra 85 90 dereceleri görürmü
6950yi iptal edip 6900 sipariş verdim bu kadar para verip pişman olmak istemiyorum bilgili arkadaşlardan yardım bekliyorum

waterghost

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
226
İsim
Ömer Faruk Dedeakay
rx 6950xt nitro+ modelinin soğutması aslında gayet iyi. güzelde bir kasa varsa ısınmadan kullanabilirsin. Bu arada uçurum farklar yok performas farkı olarak. Benim tercihim sıvı soğutma göze hoş geldiğinden sıvı soğutmalı modeli tercih ederdim. İkisinide zevklerini göre tercih edebilirsin yada cebine göre:giggle:. Güle güle kullan şimdiden

turek06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
muhammed öztürk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
rx 6950xt nitro+ modelinin soğutması aslında gayet iyi. güzelde bir kasa varsa ısınmadan kullanabilirsin. Bu arada uçurum farklar yok performas farkı olarak. Benim tercihim sıvı soğutma göze hoş geldiğinden sıvı soğutmalı modeli tercih ederdim. İkisinide zevklerini göre tercih edebilirsin yada cebine göre:giggle:. Güle güle kullan şimdiden
hocam arada 1000 lira fark var neredeyse fiyatları aynı ama performans olarak 6950 saf güçde önde sıvı soğutmanın + sı ile 6900 toxic de hemen hemen aynı performansı yakalıyor ama uzun vadede sürekli oc ile 6900mü yoksa oc siz yada oc yaparak ektra güçlü bir 6950 mi karar veremedim görünüş benim için hiç önemli değil. Parasının hakkı olsun o yeter iki kartada orta durumdayım beni uzun süre idare edecek 5 sene soket değişene kadar rahat taşıyacak kart arıyorum ama ilerde 6950nin soğutması beni yarı yolda bırakırmı onu bilemiyorum işte bi onu bi onu sürekli iptal etmek istemiyorum nette hiç karşılaştırmada yok fikir alabileceğim. Yada ilerde 6950 nin soğutması için bir geliştirme yapabilirmiyim buna müsaitmi acaba.

waterghost

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
226
İsim
Ömer Faruk Dedeakay
hocam arada 1000 lira fark var neredeyse fiyatları aynı ama performans olarak 6950 saf güçde önde sıvı soğutmanın + sı ile 6900 toxic de hemen hemen aynı performansı yakalıyor ama uzun vadede sürekli oc ile 6900mü yoksa oc siz yada oc yaparak ektra güçlü bir 6950 mi karar veremedim görünüş benim için hiç önemli değil. Parasının hakkı olsun o yeter iki kartada orta durumdayım beni uzun süre idare edecek 5 sene soket değişene kadar rahat taşıyacak kart arıyorum ama ilerde 6950nin soğutması beni yarı yolda bırakırmı onu bilemiyorum işte bi onu bi onu sürekli iptal etmek istemiyorum nette hiç karşılaştırmada yok fikir alabileceğim. Yada ilerde 6950 nin soğutması için bir geliştirme yapabilirmiyim buna müsaitmi acaba.
hiç dert etme o zaman 6950 al geç
Mesaj otomatik birleştirildi:

soğutma içinde ilerde çok lazım olursa termal macun değilşimi düşünebilirsin ama sanmıyorum ısınmakta sorun yapacağını

xpgggci

80+
MK indirimi 30 gün daha beklemez mi ya

Bu arada Akakçe gibi indirim gösteren sitelere düşmemiş henüz neden bilemedim

turek06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
muhammed öztürk
MK indirimi 30 gün daha beklemez mi ya

Bu arada Akakçe gibi indirim gösteren sitelere düşmemiş henüz neden bilemedim
Hepsi buradada direk gösteriyor ama çok tercih eden olmamış genel olarak herkes sıvı soğutmaya kaçmış anlamadım 1000 lira fark ile neden 6950xt tercih edilmiyor acaba kartın değerlerimi kötü

xpgggci

80+
Hepsi buradada direk gösteriyor ama çok tercih eden olmamış genel olarak herkes sıvı soğutmaya kaçmış anlamadım 1000 lira fark ile neden 6950xt tercih edilmiyor acaba kartın değerlerimi kötü
Ben Alcan bi 30 gün daha durursa elime para gecicek hem monitör hem bu 25 tutuyo ikisi umarım gitmez

turek06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
muhammed öztürk
Ben Alcan bi 30 gün daha durursa elime para gecicek hem monitör hem bu 25 tutuyo ikisi umarım gitmez
6950 16150tl ye düştü aksam 3 saatliğine keşke değerlendirebilseydiniz 2 de oyun hediyeli ben onu yapıştırdım direk 6950 1000 lira fark la suan en alınabilir olanı bence 6900xt diğer forumlarda alanlar yazmıs sıcaklık 75 lerde oyunda ne anladık sıvı sogutmadan :D 6950de hemen hemen o sıcaklıklarda ustune %10 performanslı

Top Bottom