Neler Yeni

Sapphire Pulse AMD Radeon RX 6800 XT Hakkında yorumu olanlar?

Bugrally

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Buğra Arslan
Sapphire Pulse AMD Radeon RX 6800 XT almayı düşünüyorum. RTX 3000 serisinden VRAM yüzünden inanılmaz soğudum. 4000 serisi de pahalı geliyor. Bulabildiğim en uygun 6800XT modeli buydu kullanan ya da bilgisi olan bu kart hakkında bilgilendirebilir mi? İnternette hakkında pek bir yorum bulamadım.

imribiy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
691
İsim
Emre
İlgilendiği Kategoriler
Hardware, operating systems, overclocking, mountaineering, simracing, motorsports
Steam
imribiy
Twitter
imribiy
Discord
dsc.gg/xos, imribiy#0001
Pulse değil ama 6800XT kullandım, micro stutterlardan dolayı hayattan soğuyup satıp 3070 almıştım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Mehmet Ali DENİZ
İlgilendiği Kategoriler
Siber Güvenlik, Güvenlik Duvarı, Anti Virüs, Domain Controller, File Server, Oyun ve Bilgisayar Bileşenleri
RTX 3000 serisinden VRAM yüzünden soğuduysan, RX 6000 serisininden de WATTMAN hatası yüzünden soğuyacaksın. Bence sen önce ne istediğini iyi belirlemelisin.

Bugrally

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Buğra Arslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
RTX 3000 serisinden VRAM yüzünden soğuduysan, RX 6000 serisininden de WATTMAN hatası yüzünden soğuyacaksın. Bence sen önce ne istediğini iyi belirlemelisin.
Açıkcası ben ne istediğimi biliyorum. İsteğim basit; bana önümüz maks. 4-5 sene götürecek 2K oyunculuk için uygun bir f/p sistem.

Bugrally

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Buğra Arslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Çok kısa bir araştırma yapmıştım bu konuyla alakalı şimdi tekrarda gözden geçirdim birçok kışı frekans ayarlarını fabrika ayarlarına çektiğinde ya da bilgisayarındaki bir virüsü farkedip sildiklerinde düzelmiş. Çok komplike bir sorun gibi durmuyor aslında bilemedim pek.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ne kadar bütçeniz var
30.000 TL ama ne kadar uygun o kadar iyi diyebilirim.

cptlykia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Yakup Karaca
Çok kısa bir araştırma yapmıştım bu konuyla alakalı şimdi tekrarda gözden geçirdim birçok kışı frekans ayarlarını fabrika ayarlarına çektiğinde ya da bilgisayarındaki bir virüsü farkedip sildiklerinde düzelmiş. Çok komplike bir sorun gibi durmuyor aslında bilemedim pek.
Mesaj otomatik birleştirildi:

30.000 TL ama ne kadar uygun o kadar iyi diyebilirim.
rtx 4070li sistem toplanabilir 2kda işinizi görür

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,873
Üyeler
140,711
Son üye
Eko_Ekoo
Top Bottom