Neler Yeni

SAPPHIRE RADEON RX 6700 PULSE 10GB Sorunlu Mudur?

MKAEmre

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emre
Hocam nasıl bir ekran kartidir ve watman vb sorunlar varmi hele coil whine sorunu varmidir kullanan kişilerde bir sorun oldumu vatandan almayı düşünüyorum

utq35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Utku Çetin
Hocam nasıl bir ekran kartidir ve watman vb sorunlar varmi hele coil whine sorunu varmidir kullanan kişilerde bir sorun oldumu vatandan almayı düşünüyorum
coil whine çoğu kartta oluyor hocam şans işi biraz onun dışında güzel f/p bir karttır

Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
Burak MERCAN
İndirimdeyken sıfır mediamarkt'dan 6.225 Tl'ye aldım ve 4 Aydır kullanıyorum, herhangi bir şekilde kartla ilgili hiçbir ayarla oynamadım, radeon ayarlarını bile ellemedim (sadece çözünürlük-cs için) ve bu süre zarfında herhangi bir wattman hatası, kapanma, uygulama hatası vs. almadım.
Çoğunlukla CS Go, Fifa 23, LOL, arada NBA 2k23 oynadım zaten bu oyunlar çok fazla karta yüklenmediği için ağır bir test olmadı hiçbiri.
Hogward Legacy'de ygörece daha az ama yüksek ayarlarda oynadım, sorun yaşamadım.
RDR 2, Warzone gibi oyunlarda var ama hiç girip bakmadım kartın ısı değerlerine.
Kasam büyük ve hava akışı iyi 60-65 derece üzerini görmedim.
AAA oyunlarda oynamadığımdan coil sesi gibi bir sorunla karşılaşmadım, kısaca tecrübelerim bunlar.

Güncel fiyatlarda sıfır alınır mı pek emin değilim, ben aldığımda ikinci el garantisiz 3060 ve 3060ti'lar benzer fiyatlara satılıyordu.
Kur farkından dolayı sıfır vs ikinci el makası daha da arttı gibi geliyor, belki de yanlış görüyorum.
Şu an daha iyi performanslı, soğutmalı, üst model ve garantili ikinci el kartları daha uyguna bulmak mümkün.
Daha net bir bilgi almak istiyorsan yine sorabilirsin, fps, net sıcaklık değerleri vs akşam kontrol edebilirim.

MKAEmre

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Usta solersen iyi olur

Top Bottom