Neler Yeni

Çözüldü✓ RTX 4060 8 GB mı RX 6700XT PULSE 12 GB mı

AirLife

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,180
İsim
Yunus Şahin
6700 XT tercih ederim. Daha güçlü sonuçta. VRAM gibi bir artısı da var.

Darboğaz olayına gelecek olursak. Darboğaz olsun. Zararlı bir şey değil. Kartın 50-80'nini kullanırsın. Yarın sistemine güncelleme yaptığında ekran kartına dokunmazsın.

Üstelik rtx 4060 ın fiyatı daha makul olduğu için ilerleyen aylarda işlemcimi değiştirebilmem adına da bir fırsat aslında. Forumları araştırdığım kadarıyla 6700xt nin 0 alınmaması bulunabiliyorsa 2. el alınması önerilmiş. Ancak benim için ekran kartının garantisi de çok önemli olduğu için 4060 seçeneği daha cazip geliyor.

Ve evet. İkinci el öneririm kesinlikle. Çok uygun fiyata bu kadar güçlü kartı almak mantıklı.

Payne0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Umutcan Özgür
6700 XT tercih ederim. Daha güçlü sonuçta. VRAM gibi bir artısı da var.

Darboğaz olayına gelecek olursak. Darboğaz olsun. Zararlı bir şey değil. Kartın 50-80'nini kullanırsın. Yarın sistemine güncelleme yaptığında ekran kartına dokunmazsın.

Ve evet. İkinci el öneririm kesinlikle. Çok uygun fiyata bu kadar güçlü kartı almak mantıklı.
Hocam çoğu siteye baktım ve rx6700xt nin ikinci eli bulunduğum konumda yok denecek kadar az hem de peşin fiyat vermek benim için çok sıkıntı. Üstelik güvenilirliğinden de emin olacağımı sanmıyorum çünkü ekran kartı konusunda çok büyük bir mağduriyet yaşadım daha geçen hafta(önceki forumlarımda var). Sormak istediğim 6 taksitli fiyatı RTX 4060ın 11k rx6700xt nin 13k. aradaki fiyat farkı değer mi açısından

vasto

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Davut efe şahin
Birkaç forumda gördüğüm kadarıyla 6700 modeli değil de 5 serisi modellerinde yazılımsal sorun yaşayan olmuş. Siz niçin alma dediniz? Hem forumu okuyan arkadaşlar hem benim için de daha açıklayıcı olur.
AMD ekran kartları 7ye kadar(7 dahil değil) kronik sorunları var ucuz olmasının nedeni bu

Payne0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Umutcan Özgür
ArkadaşlarGALAX RTX 4060 ı gaminggentr üzerinden sipariş etmiş bulunmaktayım. Yardım eden tüm arkadaşlara çok teşekkür ederim.

İyi yapmışsın birebir değişim garantili o ürün, hayırlı olsun güle güle kullanın.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
985,815
Üyeler
155,927
Son üye
serseri22
Top Bottom