Neler Yeni

Sarftech T60 mekanik klavye alınır mı?

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,899
İsim
Abdullah Aydoğdu

N11 öğrenci epostasıyla kaydolunca 40 lira kod verdi. Üzerine %10 nays derken 460 liraya geliyor. Bu fiyata da ne Amazon üzerinde ne başka bir yerde KIRMIZI switch klavye bulamadım.
Ziyou Lang marka klavyeye etiket basıp satıyorlar demişler yan forumda. Öyleyse gayet iyi çünkü Ziyou Lang T60 çok daha pahalı Amazon'da.
Kullanmış olan var mı? Alınır mı?

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,181
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman

N11 öğrenci epostasıyla kaydolunca 40 lira kod verdi. Üzerine %10 nays derken 460 liraya geliyor. Bu fiyata da ne Amazon üzerinde ne başka bir yerde KIRMIZI switch klavye bulamadım.
Ziyou Lang marka klavyeye etiket basıp satıyorlar demişler yan forumda. Öyleyse gayet iyi çünkü Ziyou Lang T60 çok daha pahalı Amazon'da.
Butcen 500-600 civariysa alinir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama RGB degil sanirim Rainbow olmasi lazim.

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,181
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
Işık kullanmıyorum ben ne klavyede ne de farede. Kasamda bile ışık yok.
Dedigim gibi eger butceniz kisitliysa alinir. "Fiyatina" gore guzel klavye. Ustune siz guzel bir indirimle aliyorsunuz.

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,899
İsim
Abdullah Aydoğdu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dedigim gibi eger butceniz kisitliysa alinir. "Fiyatina" gore guzel klavye. Ustune siz guzel bir indirimle aliyorsunuz.

Şöyle de bir ürün var. Kırmızı değil ama en azından mavi kadar gürültülü değil kahverengi.
En azından Amazon güvencesi var. 560 liraya gelir.

Veya benim istediğim gibi F1-F2-F3 tuşları olan şu klavye var ama mavi switch cidden fuzuli baş ağrısı

Mert Camran

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
368
İsim
Mert Camran

aLINIR

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,181
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman

Şöyle de bir ürün var. Kırmızı değil ama en azından mavi kadar gürültülü değil kahverengi.
En azından Amazon güvencesi var. 560 liraya gelir.

Veya benim istediğim gibi F1-F2-F3 tuşları olan şu klavye var ama mavi switch cidden fuzuli baş ağrısı

Altta ki hakkinda hic bir fikrim yok ama usttekinin fiyati niye dusmus anlamadim. Gerci bu xTMKB olmayan model. Switchleri nedir ne degildir bilmiyorum. Jixian olma sansi var. @M.A.Y. ama zenci arkadasin attigi ilk klavye hakkinda bilgin var mi? https://www.amazon.com.tr/dp/B0BHYR9Y9B?ref=ppx_yo2ov_dt_b_product_details&th=1 bu modelle ayni degil gibi ama. Bunun switchler TMKB diye biliyorum. Arkadasin attigi Jixian muhtemeln. Yine de sorayim dedim sana.

Top Bottom