Neler Yeni

Sarı siteden param güvende ile ekran kartı aldım

mehmet858

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
mehmet
Sarı siteden param güvende ile RX 580 aldım iade etmeye karar versem satıcının kargoyu kabul etmeme hakkı var mıdır
kartı 2 bine aldım 200 de param güvende kesti

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,719
İsim
Eren Güven
Edebilirsin ama 200 lirani geri alamazsın. 2000 lira yatar hesabına. Satıcının kabul etmeme hakkı pek yok alıcıyı koruya sarı site

Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
Alihan YILMAZ
Sana bir kod gönderirler ve o kod ile kargoya verirsin.

habbassaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,063
İsim
Berk
Sarı siteden param güvende ile RX 580 aldım iade etmeye karar versem satıcının kargoyu kabul etmeme hakkı var mıdır
kartı 2 bine aldım 200 de param güvende kesti
Neden iade etmek istediğinizi öğrenebilir miyim sakıncası yoksa

cancan1135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
304
İsim
can
Her satıcının bu şekilde(iade kabul etmeme) aksiyon vereceğini düşünmeyin evet iade kabul etmeme hakkı var fakat bu durumda dava süreci başlar yerinizde olsam video çekerek kutuyu açar ürünü denerdim olurya dava yolu gözükür ileride uğraşmadan sonuca varırsınız. Ayrıca arkadaşa söyleseydiniz beğenmeme yada dediği harici bir şey çıkma durumunda iade göndereceğinizi.

mehmet858

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
mehmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kart gelince hangi testleri yapmalıyım

habbassaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,063
İsim
Berk
Merak ettim, bozuk gönderebilir bilemezsin
Evet bu sebepten param güvende ile almanız iyi olmuş. Satıcının kargoyu kabul etmeme gibi bir lüksü yok. Adresten teslim almazsa şubeden almak zorunda. Şubeden de almazsa gerekli aksiyonu sahibinden alacaktır. Paket size geldiğinde video kaydı alıp açmayı, iade edeceğinizde de video kaydı ile paketlemeniz yeterli olacaktır.

cancan1135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
304
İsim
can
Edebilirsin ama 200 lirani geri alamazsın. 2000 lira yatar hesabına. Satıcının kabul etmeme hakkı pek yok alıcıyı koruya sarı site
Kabul etmeme hakkı var satıcının burada bilgi eksikliğiniz var hocam artniyetli satıcılar uğraştırır istese
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kart gelince hangi testleri yapmalıyım
furmark yap 20 dk yeterli bir arızası patlağı çatlağı var ise çıkar ortaya ayrıca kaç yıllık kart kim bilir kimler kullandı ne durumda belirsiz termal bakım yapıldımı yapıldıysa sağlıklı yapıldımı bilmiyoruz bunuda neden yazıyorum sıfır kart performansı beklemek saçma olur ısınması vs normal kendiniz anlıyorsanız bakımını yaptırırsınız anlamıyorsanızda pclere yaptırırsınız.

Hacı_80

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
443
İsim
Hacı Kıstı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar oyunlar teknoloji
Top Bottom