Neler Yeni

Şarkı türleri nasıl ayırt edilir?

Golf 4 R32

80+ Silver
Birisi ne tür müzikler dinliyorsun dediğinde verecek bir cevabım olmuyor. Çünkü dinlediğim müziklerin hangi türden bir müzik olduğunu bilmiyorum. Bu konuda yardıma ihtiyacım var. Örnek olarak bi tane atıyorum mesela bu hangi tür? @isikt11

isikt11

80+ Gold
En İyi Cevap
11
Araştırmak lazım ve en önemlisi dinlemek lazım. Dinledikçe farkı anlayabilirsin. Bu attığın Türkçe Rock. Mesela en basitinden YouTube'a rock müziğin özellikleri vs. yazıp inceleyip sonraki dinlemelerinde dikkat ederek ayrım yapmayı öğrenebilirsin.

Golf 4 R32

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Araştırmak lazım ve en önemlisi dinlemek lazım. Dinledikçe farkı anlayabilirsin. Bu attığın Türkçe Rock. Mesela en basitinden YouTube'a rock müziğin özellikleri vs. yazıp inceleyip sonraki dinlemelerinde dikkat ederek ayrım yapmayı öğrenebilirsin.
Ayırt edebilirseniz eğer bunların da türünü söylerseniz bana çok yardımınız dokunur. :)

isikt11

80+ Gold
En İyi Cevap
11
Ayırt edebilirseniz eğer bunların da türünü söylerseniz bana çok yardımınız dokunur. :)
İlki yine türkçe rock.

İkincisi pop.

3.'den emin değilim, bu sanatçıyı da daha önce hiç duymamıştım. O da türkçe rock olabilir, biraz öyle tınlıyor gitar solosu da var.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,032
Üyeler
140,750
Son üye
alpermenekse
Top Bottom