Neler Yeni

SATA 3 SSD ÖNERİSİ

Adil1907

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ali Adil
Herkese iyi akşamlar, geçtiğimiz günlerde forumdaki sıcak fırsatlardan birinden yararlanarak Acer Nitro 5 laptop aldım çok iyi fiyata (emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler). Bilgisayar ile beraber ram almıştım ve onu bilgisayara monte ettim sorunsuz çalışıyor. Şimdi bilgisayar almışken birkaç tane daha almam gereken şeyler var.
Bunlardan birisi SATA3 SSD (480 GB, 1 TB arası değişebilir fiyatına göre) 1200 liraya kadar çıkabilirim,
İkinci olarak 200 TL bandında kablosuz mouse,
Son olarak da 300 TL'ye kadar laptop sırt çantası almayı düşünüyorum.
Önerilerinizi bekliyorum.
İyi Forumlar :)

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,273
İsim
Ahmet Sevinç
Herkese iyi akşamlar, geçtiğimiz günlerde forumdaki sıcak fırsatlardan birinden yararlanarak Acer Nitro 5 laptop aldım çok iyi fiyata (emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler). Bilgisayar ile beraber ram almıştım ve onu bilgisayara monte ettim sorunsuz çalışıyor. Şimdi bilgisayar almışken birkaç tane daha almam gereken şeyler var.
Bunlardan birisi SATA3 SSD (480 GB, 1 TB arası değişebilir fiyatına göre) 1200 liraya kadar çıkabilirim,
İkinci olarak 200 TL bandında kablosuz mouse,
Son olarak da 300 TL'ye kadar laptop sırt çantası almayı düşünüyorum.
Önerilerinizi bekliyorum.
İyi Forumlar :)
hocam bu modele göz atın 3d teknolojisi falan var diyorlar technopat tada öneriyorlar ama birde galiba d-ram de var oda + tabii ki

Top Bottom