Neler Yeni

Sata SSD de 7000mb okuma?

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Umutcan Çay
Beyler merhaba bugün canım sıkıldı ve bilgisayarımı test etmek istedim işlemcimi ekran kartımı test ettim ve normal değerde olduğunu gördüm sıra sabit disklerime geldiğimde 2 tane diskim var biri samsung 500 gb 870 evo modelli diskim ve 1tb toshiba hddm var ssdyi test ederken normalde 550 mb okuma hızı alırken 7000 mb okuma hızı aldım uygulamanın bugta olduğunu düşündüm testi crystal disk markta yaptım o sonucu aldım samsung magician uygulamasını indirdim ve yine aynı sonuçları aldım bu sizde böylemi yoksa sadece bendemi sıkıntı var? Çok tuhafıma gitti bu konuyu açmak istedim cevaplayan herkese teşekkürler :))

Ekler

• Adsız.png
    Adsız.png
    1.3 MB · Hit: 32

dutemo

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Beyler merhaba bugün canım sıkıldı ve bilgisayarımı test etmek istedim işlemcimi ekran kartımı test ettim ve normal değerde olduğunu gördüm sıra sabit disklerime geldiğimde 2 tane diskim var biri samsung 500 gb 870 evo modelli diskim ve 1tb toshiba hddm var ssdyi test ederken normalde 550 mb okuma hızı alırken 7000 mb okuma hızı aldım uygulamanın bugta olduğunu düşündüm testi crystal disk markta yaptım o sonucu aldım samsung magician uygulamasını indirdim ve yine aynı sonuçları aldım bu sizde böylemi yoksa sadece bendemi sıkıntı var? Çok tuhafıma gitti bu konuyu açmak istedim cevaplayan herkese teşekkürler :))
Dosya transferi yaparken durum ne hocam? İmkansız böyle bişey olması.

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Umutcan Çay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Onu şimdi test ediceğim ama sonuçlar gerçekten çok tuhafıma gitti bende anlamadım şimdi crystal disk mark sonuçlarını atıcağım
Mesaj otomatik birleştirildi:

9700 mb okuma ne hacı kafayı yiyom XD
1714234468014.png

Son düzenleme:

alovra

80+ Bronze

Devilll20

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
816
İsim
Rick Baba
Gen4 m2 lerde yok bu hız xD

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Umutcan Çay
valla yav bende çok şaşırdım hemen paylaşmak istedim XD ZAMZUNG GALİTELİ

JuunBuun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
812
İsim
Taksim Delisi Cenk
bi yazılımda veya bi ayar vardı sanki ama remden mi kullanıyordu ne yapıyordu..
Anakartın asus sa asusta bir ayarı vardı yazılımda

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Umutcan Çay
sanal bellek olabilirmi assetto için ayar yapmıştım

ca.s

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,234
İsim
C Ş
SSDyi büyük ihtimal maksimum performansta kullanıyorsun. Samsung Magician uygulaması SSDleri RAM ile birlikte kullandırıyor. Yani yazacağın bir dosyayı direkt yazmak yerine RAM hafızasına alıyor. Sen işini hallederken de o yavaş yavaş arka planda yazıyor. Sen de anında yazdı sanıyorsun.
Aslında SATA SSD'nin değil de RAMlerin hızı bu yani. :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Umutcan Çay
Anladığım kadarıyla ramdende destek alıyor dimi magicianda yüksek performans moduna almıştım deneme amaçlı XD

• Beğen
Reaksiyonlar: ca.s

Cakrash

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Musa Topçu
Dosya transferi yaparken mi testi yaptınız

Top Bottom