Neler Yeni

SATMAK için topladığım bilgisayar ne kadara satılır ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
ömer faruk nakış
o işlemci oyundan oyuna göre değişiyor 570 e az bir darboğaz yapıyor daha alt seviye ekran kartın varsa elinde onunla satman daha mantıklı olur yada b450 yapıp oc yaparsın yada alan kişi oc isterse yaparsın sana kalmış
elinde 560 4gb de var onla da satabilirim belli olmaz ama rx 570 ile arasına %7.2 bir darboğaz var çok sıkınıt çıakracağını düşünmüyorum

Strelok

80+ Silver
min %10 kar getirsin 4500 e gitsin bana kafi insanları yolmaya yada silkelemeye çalışmıyorum ihtiyacı olan birine 4500 e giderse ne mutlu bana
ben de 1000TL falan düşük bütçeli sistem toplamak istiyorum da kullandığım yanlış sözden dolayı vazgeçtim

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,352
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
min %10 kar getirsin 4500 e gitsin bana kafi insanları yolmaya yada silkelemeye çalışmıyorum ihtiyacı olan birine 4500 e giderse ne mutlu bana
benimde amacım bu seneye yapmaya çalışıcam kart ve kasa vara

Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
ömer faruk nakış
başka değerli fikri olan dostlar da varsa duymak isterim yol gösterek akıl verecek olanlarında başımızında üstünde yeri var.

marilyn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,673
İsim
marilyn
elinde 560 4gb de var onla da satabilirim belli olmaz ama rx 570 ile arasına %7.2 bir darboğaz var çok sıkınıt çıakracağını düşünmüyorum
aynı işlemciyle ekran kartını kullandım gta5 de alt tab atarken windows bana biraz daha işlem gücü ver diye bağırıyordu

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,352
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
kart çift fanlımı rig çıkmasımı

Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
ömer faruk nakış
aynı işlemciyle ekran kartını kullandım gta5 de alt tab atarken windows bana biraz daha işlem gücü ver diye bağırıyordu
doğrudur hocam satarken bilgilendiririm özellikle 560 kullanmaktansa ekran kartı tabanlı oyunlar için 570 ile satmak daha mantıklı geliyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

kart çift fanlımı rig çıkmasımı
çift fanlı ve rig çıkması olup olmadığını bilmiyorum hocam ama önemi de yok ben de eskiden miningciydim kartlar ölüyor bitiyor diye bir durum yok.

Hasan344

80+ Gold
İşlemci rezalet ya. Önceden Bende de aynı işlemci ve ekran kartı vardi Steam Pubg'de yaşıyordum alt tab attığımda aşırı drop giriyordu.

marilyn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,673
İsim
marilyn
doğrudur hocam satarken bilgilendiririm özellikle 560 kullanmaktansa ekran kartı tabanlı oyunlar için 570 ile satmak daha mantıklı geliyor.

çift fanlı ve rig çıkması olup olmadığını bilmiyorum hocam ama önemi de yok ben de eskiden miningciydim kartlar ölüyor bitiyor diye bir durum yok.
ben olsam 1200 lü sistemi 560 ile satar gelen para ile 1600 570 li sistem toplayıp tekrar satardım gerçi karar sizin

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,352
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler

biliyorum bende hocam 4 aylık rig kartı var bendede satarsam 5 tane daha alıcam

Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
ömer faruk nakış
İşlemci rezalet ya. Önceden Bende de aynı işlemci ve ekran kartı vardi Steam PUBG'de yaşıyordum alt tab attığımda aşırı drop giriyordu.
aldık hocam yine de öyle demesek mi :D tabi işin latifesindeyim evet düşük güçlü bir işelmci ama düşük bütçeliler için de başka kullaılacak bir işelmci yok bu fiyat sklasaında

ben olsam 1200 lü sistemi 560 ile satar gelen para ile 1600 570 li sistem toplayıp tekrar satardım gerçi karar sizin
fikriniz için teşekkür ederim hocam kasayı aldıktan sonra en iyisi 2 şekilde de ilana koymak olacaktır sanırım.

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,352
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
ticaret sonuçta elden vermeye çalışıyorumki ucuza gitsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
ömer faruk nakış
560 lı şekide
aslında hocam kafamda budnan sonraki sistemi rx 6600 ile çıkarmak var umarım

Top Bottom