Neler Yeni

SAY 28K Muhendislik önerisi

Pukiina

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
125
İsim
Pukiina
Hocam açıkçası masada aşırı bir şekilde oturmayacak bir iş istiyorum bilgisayarı da seviyorum ama ee bana daha cazip geliyor
Hocam o halde o kısımda iş size kalıyor hangisi sıcak geliyorsa onu seçin ama dediğim gibi köklü bir üniversite bulun ve bölümün akademik kadrosuna bakın profesör ağırlıklı bir okulda okumanızı öneririm.

Atlanta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Sami
Discord
Atlanta#7090
Hocam o halde o kısımda iş size kalıyor hangisi sıcak geliyorsa onu seçin ama dediğim gibi köklü bir üniversite bulun ve bölümün akademik kadrosuna bakın profesör ağırlıklı bir okulda okumanızı öneririm.
Hocam cevaplarınız için teşekkür ederim. Arkadaşlar bana Sakarya üniyi önerdi ceng için eski İTÜ kampüsü imiş. Kadrosu da iyi gibi siz de bir bakar mısınız ayrıca Sakaryada staj imkanları çok dediler.

Pukiina

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
125
İsim
Pukiina
Hocam cevaplarınız için teşekkür ederim. Arkadaşlar bana Sakarya üniyi önerdi ceng için eski İTÜ kampüsü imiş. Kadrosu da iyi gibi siz de bir bakar mısınız ayrıca Sakaryada staj imkanları çok dediler.
Tabi bakarım hocam sakarya üniversitesi mi değil mi

Atlanta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Sami
Discord
Atlanta#7090

ProCoup

80+ Bronze
Eskişehir Osmangazi Bilgisayar Mühendisliğinede gidebilirsiniz

Atlanta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Sami
Discord
Atlanta#7090
Eskişehir Osmangazi Bilgisayar Mühendisliğinede gidebilirsiniz
Merhaba esogude mi okuyorsunuz? Esogu uçak mühendisliğini belki gelir diye yazmak istiyorum. Eğer okuyorsaniz bilgisayar mühendisliği bölümü nasıl? Eğitim olanak falan? Tesekkurler

Pukiina

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
125
İsim
Pukiina
Evet Sakarya üni
Hocam bölümün hocaları bayağı iyi hepsinin bir çok makalesi ve tezi var bazısı sakarya üniversitesinden mezun ama ağırlıklı olarak İtü gibi üniversitelerden gelerek profesör olmuşlar bayağı iyi yani. Ben o kadar beklemiyordum.

Atlanta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Sami
Discord
Atlanta#7090
Hocam bölümün hocaları bayağı iyi hepsinin bir çok makalesi ve tezi var bazısı sakarya üniversitesinden mezun ama ağırlıklı olarak İtü gibi üniversitelerden gelerek profesör olmuşlar bayağı iyi yani. Ben o kadar beklemiyordum.
Evet hocam arkadaşlar söyleyince ben de çok şaşırdım böyle bir üniversitede böyle hocalar çok garip bence tercih listesine koyulacak bir üni ayrıca 38 k ile kapatmış bence daha da ileri cekicek bu sene akredite olayı falan da var bildiğim kadarıyla ünide Ford ve Toyota ofisleri de var staj için.

Pukiina

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
125
İsim
Pukiina
Evet hocam arkadaşlar söyleyince ben de çok şaşırdım böyle bir üniversitede böyle hocalar çok garip bence tercih listesine koyulacak bir üni ayrıca 38 k ile kapatmış bence daha da ileri cekicek bu sene akredite olayı falan da var bildiğim kadarıyla ünide Ford ve Toyota ofisleri de var staj için.
Hocam o halde fırsatını kaçırma ve direkt ekle tercihe. Açıkcası sakarya diyince ben pek şey yapamadım sonra hepsinin tezleri olduğunu gördüm tezleri olduğunu da geçtim İtüden gelmişler İtü mezunu bir çoğu bu bayağı şaşırttı açıkcası. Hepsindeki durum bu şekilde çok afedersiniz dandik bir yerden gelen yok hepsi çalışma yapmış hala yapan var bu bayağı iyi diye düşünüyorum.

YankıÖzkan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
286
İsim
Yankı Özkan
Türk-Alman ee
Kocaeli bilgisayar
Marmara ee

bence Türk-Alman ee güzel bir fırsat. Tabii okul çok zor diye biliyorum. Ayrıca bölüm de zor. 4 yılda biterse müthiş olur. Erasmus exchange mönchengladbach derken ver elini almanya.
Almanyaya gitmeyi düşünmüyorsan taünün pek bi esprisi yok önermem kocaeli güzel üniversitedir kaliteli eğitimi vardır okunur marmaraya yorum yapamıycam

MehmetV2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,146
İsim
Mehmet emre börekçi
Türk-Alman ee
Kocaeli bilgisayar
Marmara ee

bence Türk-Alman ee güzel bir fırsat. Tabii okul çok zor diye biliyorum. Ayrıca bölüm de zor. 4 yılda biterse müthiş olur. Erasmus exchange mönchengladbach derken ver elini almanya.
Ee dediğimiz elektrik elektronik değil mi?
öyleyse türk almanı nasıl yazacak arkadaş? türk alman 9k ile kapatmış ee'yi

RONALDINHO

80+ Silver
Baktığım site 28k gösteriyor yanlış herhalde. Çok düşüktü zaten ilginç. YÖK atlasta 9bin. O halde kocaeli üniversitesi geliyorsa değerlendirilir. Bilgisayar müh. orada iyidir.
Ee dediğimiz elektrik elektronik değil mi?
öyleyse türk almanı nasıl yazacak arkadaş? türk alman 9k ile kapatmış ee'yi

Top Bottom