Neler Yeni

Schneider akım korumalı priz bu fiyata değer mi?

ErenErk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
Eren Erkaşda
bime geliyor yarın :D

WhatsApp Image 2024-07-18 at 09.14.24.jpeg

Talat

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
235
İsim
Talat
Merhaba linkteki akım korumalı prizi almak istiyorum elektrik dalgalanmalarını önlemek için tık hızında kuponla 597 ye geliyor sizce fiyatına değer mi ?
ne için kullancagına baglı pc için felan alıyorsan gereksiz günümüzde her elektironik ürünün kendi koruyucusu var zaten ana hatlardan gelen her hangı bır yanlış baglantı olmadıgı surece..

elemin

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ne için kullancagına baglı pc için felan alıyorsan gereksiz günümüzde her elektironik ürünün kendi koruyucusu var zaten ana hatlardan gelen her hangı bır yanlış baglantı olmadıgı surece..
pc için almayı düşünüyordum ama buna üçlü bağlasam bir etkisi olur mu evde bir ton üçlü var korumalı mı bilmiyorum bu onları korumada faydalı olur mu?

Talat

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
235
İsim
Talat
pc için almayı düşünüyordum ama buna üçlü bağlasam bir etkisi olur mu evde bir ton üçlü var korumalı mı bilmiyorum bu onları korumada faydalı olur mu?
kardesım sana acıkladım pc ye felan bi faydası olmaz pc nın psu sunun kendi koruyucusu var her elektıronik urunun kendi koruması var gerek yok yani onun yerine bi 10 lu priz al 3lü cokalyıcılardan birini sök aldıgın 10lu coklayıcıyı tak geç.
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://www.hepsiburada.com/toprakli-grup-priz-10-lu-klemensli-kablosuz-kaim-pm-HB000008DFS1 bunlardan birini al tak

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,467
Üyeler
153,565
Son üye
rtx3050kullanıcısı
Top Bottom