Neler Yeni

Şebeke konusunda iPhone mi Android mi

glad0s

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Arjin bala
Benim telefonlardan çok çektiğim bir sorun var:
Şebeke çekim gücü
Sizce çekim gücü en iyi iphonelar mı? yoksa android tarafında var mı iyi çeken?
Türkcell hattım var ve yine istediğim gibi şebeke çekmiyor. Kullandığım cihaz Redmi Note 12 Pro 5G. IPhone kullanan arkadaşlarımın şebekesi operator leri TT ve vodafone olmasına rağmen çok iyi çekiyor. Sizce hangi telefon markası şebeke ve donanım konusunda önde?

HarbiyeliTRe

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
503
İsim
Emirhan Trm
Şebeke çekim gücü
Türkcell hattım var ve yine istediğim gibi şebeke çekmiyor. Kullandığım cihaz Redmi Note 12 Pro 5G. IPhone kullanan arkadaşlarımın şebekesi operator leri TT ve vodafone olmasına rağmen çok iyi çekiyor. Sizce hangi telefon markası şebeke ve donanım konusunda önde?
iPhone bana görede daha iyi çünkü 14 pro kullandığım zamanda bodrum kat gibi yerlerde test etmiştim aşırı iyi çekiyor ses karışmıyor.

İsimbulamajim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
714
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim
Şebeke çekim gücü
Telefondan telefona değişir. Ancak alacağın herhangi bir amiral gemisi telefonda çekim gücü gayet iyi olacaktır.

andires42

80+ Silver
En İyi Cevap
1
İyi çeken birinin hattını kendi telefonuna takıp deneyebilirsin

glad0s

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Arjin bala
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
iPhone bana görede daha iyi çünkü 14 pro kullandığım zamanda bodrum kat gibi yerlerde test etmiştim aşırı iyi çekiyor ses karışmıyor.
Hmm işte... fark ediyor cidden iphone donanımı olunca. Bir sonraki telefon alırsam 15 pro max alıcam. Sence o da iyi çeker mi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Telefondan telefona değişir. Ancak alacağın herhangi bir amiral gemisi telefonda çekim gücü gayet iyi olacaktır.
amiral gemisi cihaz hiç denemedim. Hangisini önerirsin ,marka yada model?

Makca42

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Mehmet Akca
Kesinlikle iPhone. Bizzat kendi evin de aynı problemden muzdariptim. Eşimde bende android kullanırken sürekli çekim problemi yaşıyorduk sonra iPhone geçtik ama geçiş sebebimiz bu değildi açıkcası. ikimizde Şuan yaşamıyoruz. Evime gelen android kullanıcıları hala aynı problemi yaşıyor maalesef.

HarbiyeliTRe

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
503
İsim
Emirhan Trm
Hmm işte... fark ediyor cidden iphone donanımı olunca. Bir sonraki telefon alırsam 15 pro max alıcam. Sence o da iyi çeker mi

amiral gemisi cihaz hiç denemedim. Hangisini önerirsin ,marka yada model?
15 pro max tabikide ama büyük ekran seviyorsan al onun dışında gereksiz.

glad0s

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Arjin bala
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kesinlikle iPhone. Bizzat kendi evin de aynı problemden muzdariptim. Eşimde bende android kullanırken sürekli çekim problemi yaşıyorduk sonra iPhone geçtik ama geçiş sebebimiz bu değildi açıkcası. ikimizde Şuan yaşamıyoruz. Evime gelen android kullanıcıları hala aynı problemi yaşıyor maalesef.
Hmm. Çok doğru... Bence de en iyisi iphoneye geçmek. 15 pro max e geçicem

15 pro max tabikide ama büyük ekran seviyorsan al onun dışında gereksiz.
tabi ki de 15 pro max, her türlü en iyi telefon şuan

HarbiyeliTRe

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
503
İsim
Emirhan Trm
Hmm. Çok doğru... Bence de en iyisi iphoneye geçmek. 15 pro max e geçicem

tabi ki de 15 pro max, her türlü en iyi telefon şuan
En iyi telefon demen saçma olur sadece ekran farkı ve batarya onunda dışında yok.

Hudson51

80+
Konuyu hortlatmışlar ama okuyanlar varsa diye yazıyorum deneyimle sabittir kesinlikle Iphone. Pek çok defa Ankaranın dışına çıkmam gerekiyor ve kendimde Android cihaz arkadaşımda ise Iphone var. Eskisinde bile benim yeni Android cihazda direk çekmezsen arkadaşın Iphone 8'i ortalama çekiyordu ve bu hep böyle oldu.

Top Bottom