Neler Yeni

Segment bilgisayar garanti

MustafaST

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Mustafacan Feyiz
Arkadaşlar elimde rampage pulsar Red swich klavye var bu klavyeyi ben 07.2021 tarihinde değişim ile aldım ondan önceki klavyem rampage kb-r81 idi ellerinde yedek parça kalmadığı için değişim teklif ettiler kabul ettim bu klavyeyi de 27.03.2020 de almıştım şuan kullandığım klavye de sorun çıkardı değişim olduğu için benim mantığım sıfırdan garanti başlaması gerektiği ama teknik servis ilk ürünün garantisi geçerli diyor sizce haklı mı ne yapmalıyım?

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,215
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
Senin mantığın yanlış söylüyor maalesef. İlk ürünün garanti süresi geçerli.

cancan1135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
551
İsim
can
Arkadaşlar elimde rampage pulsar Red swich klavye var bu klavyeyi ben 07.2021 tarihinde değişim ile aldım ondan önceki klavyem rampage kb-r81 idi ellerinde yedek parça kalmadığı için değişim teklif ettiler kabul ettim bu klavyeyi de 27.03.2020 de almıştım şuan kullandığım klavye de sorun çıkardı değişim olduğu için benim mantığım sıfırdan garanti başlaması gerektiği ama teknik servis ilk ürünün garantisi geçerli diyor sizce haklı mı ne yapmalıyım?
Garanti ilk aldığınız ürünün satış faturası üzerinden başlar. Yerine verdikleri ürünün garanti süresine bir etkisi yok yani

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,451
Üyeler
156,492
Son üye
merababenberat
Top Bottom