Neler Yeni

Yardım sekıro ve cod tarzı oyun önerisi

GörkemW

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
596
İsim
Görkem çetinkaya
Korsana destek yok burada, crack'li CoD oynayamazsın.
Parasını öde istediğin oyunu al!
Biz enayimiyiz'de o kadar para veriyoruz.
CoD oyunlarının hepsini oynadım son 3 yıl hariç.
MW serisi efsane.
BO serisi 1 mükemmel, 2'yi pek sevmedim.
Korsan oyunları alabilecek parası yoksa ne yapsın bro bir de korsa indirirse zaten sadece hikayeyi oynayabiliyor bende korsanı desteklemiyorum ama cod mw 2 ye de 1k vermem mesela

rynsz

80+ Bronze
PC'ye para veriyorsan oyunlarada para ver.
Korsan hatasına düşme!
sen neden bukadar gerginsin ve gergin cevap veriyorsun adama ? oynadıgın 3 oyundan 1si kesin korsan tavırlarından

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Korsana destek yok burada, crack'li CoD oynayamazsın.
Parasını öde istediğin oyunu al!
Biz enayimiyiz'de o kadar para veriyoruz.
CoD oyunlarının hepsini oynadım son 3 yıl hariç.
MW serisi efsane.
BO serisi 1 mükemmel, 2'yi pek sevmedim.
Ben de karşıyım da bu kadar çıkmayın.
Kötü diyip geçin bence böyle çıkışmanın anlamı yok.Ve ayrıca çıkışınca adam korsandan vazgeçmeyecek he ben de kınıyorum korsanı ama internet ortamında korsana destek yok de geç aga.
herkese merhaba crakli indirbileceğim cod gibi tek başıma eğlene bileceğim fps oyunu var mı grafikleri güzel olan mesela cod black opsun zombi modu çok eğlenceliydi bu tür grafik kalitesi güzel bildiğiniz oyunlar var mı
Battlefield 3-4 oynayabilirsin

Liaraa

80+
En İyi Cevap
1
herkese merhaba crakli indirbileceğim cod gibi tek başıma eğlene bileceğim fps oyunu var mı grafikleri güzel olan mesela cod black opsun zombi modu çok eğlenceliydi bu tür grafik kalitesi güzel bildiğiniz oyunlar var mı
Black Ops 3'ü deneyebilirsin. Onun dışında buraya gelip "cRaKLi CoD öneRiN" tarzında konu açarsan insanların tepkisini çekersin doğal olarak. Hani bazı kişilerce kürek kullanmak marifetmiş gibi algılanabilir.

Son düzenleme:

Ahmet+&₺_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
Ahmet ylmz
Black Ops 3'ü deneyebilirsin. Oyun dışında buraya gelip "cRaKLi CoD öneRiN" tarzında konu açarsan insanların tepkisini çekersin doğal olarak. Hani bazı kişilerce kürek kullanmak marifetmiş gibi algılanabilir.
anladım da kanka yani ben doğruyu dedim indirceğim ley crakli olcağından dolayı yazdım ve zaten param oldukça craklii btiridiğim oyunları bile satın alıyorum

Top Bottom