Neler Yeni

Selam bs hesabı çaldım dava yermiyim

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Hepfes013

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Ali yıldırım
Arkadaşlar merhaba 6 temmuzda aklıma bir fikir geldi bir çoğumuzun oynadığı bs yani brawl stars da hesap çalmak istedim bir platform üzerinden
İşte çekiliş yapıyorum ayağına hesap çalacaktım bir kişi yazdı bana bende tamam dedim tabi yalanlar atıyorum almak için hesabımı çaldım ama e postayı çalmadım geri bana yazdı bu platformdan başka bir hesaptan yazdı bana ben onura engelledim ben bu bs hesabının yalan atarak e postasını değiştirmiştim bana Gmail üzerinden yazdı bu sefer bende korktum Dava açarım falan diyor bana yazan babasıymış ben bu arada 18 yaş altıyım bende verdim e postayı buna şifresi ile birlikte geri ben dedinki kod gelmeyebilir spam yüzünden Buda yarın sabah 13 de şifreyi değiştirip e postamı çalmış beni deli etme hesabın elimde ziraat ını falan harcarız diye bunu diyen oğlu geri yarın bu Bidaha yazdı hesabıma girdim diye e posta şifresinide geri bana söyledi ama 4 gün sonra bu yeniden şifreyi değiştirip hesabı çaldı yinede dava açar diye korkuyorum açabilirmi kazanabilirmi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Mesut Karakoç
Arkadaşlar merhaba 6 temmuzda aklıma bir fikir geldi bir çoğumuzun oynadığı bs yani brawl stars da hesap çalmak istedim bir platform üzerinden
İşte çekiliş yapıyorum ayağına hesap çalacaktım bir kişi yazdı bana bende tamam dedim tabi yalanlar atıyorum almak için hesabımı çaldım ama e postayı çalmadım geri bana yazdı bu platformdan başka bir hesaptan yazdı bana ben onura engelledim ben bu bs hesabının yalan atarak e postasını değiştirmiştim bana Gmail üzerinden yazdı bu sefer bende korktum Dava açarım falan diyor bana yazan babasıymış ben bu arada 18 yaş altıyım bende verdim e postayı buna şifresi ile birlikte geri ben dedinki kod gelmeyebilir spam yüzünden Buda yarın sabah 13 de şifreyi değiştirip e postamı çalmış beni deli etme hesabın elimde ziraat ını falan harcarız diye bunu diyen oğlu geri yarın bu Bidaha yazdı hesabıma girdim diye e posta şifresinide geri bana söyledi ama 4 gün sonra bu yeniden şifreyi değiştirip hesabı çaldı yinede dava açar diye korkuyorum açabilirmi kazanabilirmi?
Hahaha sizin gibi bir hırsız en kötülerini hak ediyor umarım dava yersiniz başınıza gelecek ne kadar kötü bir şey varsa yaşarsınız

Lian_GR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Anıl
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım + Donanım + Apple Ürünleri + Playstation Serisi
hırsız olduğunu açıkca söylemen de manidar olmuş allah kimseyi bs hesabı çalacak duruma düşürmesin acıyorum sana

Hepfes013

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Ali yıldırım
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yalnız kendisinde benim gmailimi çaldı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama abi ne bileyim çevremde çalıyor diye kalkıştım bir işe

Awaxs

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Deniz Ayaz Ocak
nasıl kanıt göster merak etim

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Mesut Karakoç
yalnız kendisinde benim gmailimi çaldı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ama abi ne bileyim çevremde çalıyor diye kalkıştım bir işe
aptl mısın evladım ilk sen çalmışsın birde üste çıkmaya çalışıyorsun muhtemelen yaşında küçük hemde aptl gibi mail'i kaptırmışsın :D

Hepfes013

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Ali yıldırım
Bu eski konuşma ama birdaha değiştirdi Cidden çok pişmanım

Ekler

• IMG_1310.jpeg
    IMG_1310.jpeg
    144.1 KB · Hit: 20

arda.wqqp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Arda
bs hesabı çalmak ne hırsızlığın her türlüsü kötü ama bs için dava yersen komik olur

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
946,159
Üyeler
148,989
Son üye
perseuzzrs
Top Bottom