Neler Yeni

selam unity de kdolama için yardım

777Clem

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
108
İsim
Seyit Yılmaz
selam unity içinde 2 d oyun tasarlıyacağım ama sadece biraz phyton yazmayı biliyorum sizce ne yapabilirim ve c# dilini nasıl öğrenebilirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Erdem Karaoğlu
selam unity içinde 2 d oyun tasarlıyacağım ama sadece biraz phyton yazmayı biliyorum sizce ne yapabilirim ve c# dilini nasıl öğrenebilirim
Birazdan kastın nedir?

ldrowsyl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Süha
Bu zamanlarda kurslara para vermenin çok gerekli olduğunu düşünmüyorum. Youtubeda yabancı kanallardan öğrenebilirsin temelleri, ondan sonra ne yapacağına karar verirsin. Yanlış anlaşılma olmasın ama türkçe içerikli videolari izlemeni önermem. Hem yabancı kaynakları daha kaliteli buldugumdan hem de tanimlar kelimeler kisaltmalar vs ingilizce olarak öğrenmen ileride forumlarda kod ararken büyük kolaylık sağlar vb vb. Çok bilgili birisi değilim bu konularda bir yanlışım varsa düzeltin lütfen, teşekkür ederim..

Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Erdem Karaoğlu
Bu zamanlarda kurslara para vermenin çok gerekli olduğunu düşünmüyorum. Youtubeda yabancı kanallardan öğrenebilirsin temelleri, ondan sonra ne yapacağına karar verirsin. Yanlış anlaşılma olmasın ama türkçe içerikli videolari izlemeni önermem. Hem yabancı kaynakları daha kaliteli buldugumdan hem de tanimlar kelimeler kisaltmalar vs ingilizce olarak öğrenmen ileride forumlarda kod ararken büyük kolaylık sağlar vb vb. Çok bilgili birisi değilim bu konularda bir yanlışım varsa düzeltin lütfen, teşekkür ederim..
Arkadaşıma bir noktaya kadar katılıyorum ama söyle bir şey var temellerine hakim olmadığın bir dilde ilerleyemezsin. Önce türkçe bir içerikle neyin ne olduğunu nasıl kullanıldığını bilmen gerek ki yabancı içerikleri izlerken anlatılanları yorumlayabilir ve anlayabilirsin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Örnek olarak kendimden vereyim proje geliştiriyorum. C# ve PostgreSQL kullanırken türkçe kaynaklar yeterli gelmiyor. Çözüm üretemiyorlar bu yüzden yabancı forumlara yöneliyorsun orada olan biteni anlayabilmek içinde bir şeyler bilmek gerekiyor

Star trek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
951
İsim
Mehmet bozan
Biraz bilgi ile bir şey tasarlayamazsın. Yine bulduğun yardımlar üzerinden devam et.

Top Bottom