Neler Yeni

Sepetimdeki Ürünler İyi mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Simon Zenke
Kasamdaki 500 GB M.2 SSD yetmediği için bu ürünleri almaya karar verdim, sizce fiyatına değer mi? Soğutucuyu yeni SSD üzerinde kullanmayı düşünüyorum (çünkü ısınma problemi yaşayanlar varmış), dönüştürücüyü de eski SSD'yi PCI ex 1 yuvasına takmak için alıyorum.
1698333110675.png

SEmrey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Emre
Seçimlerin güzel ama ben olsam kasım ayını beklerdim, çok daha ucuza kapatırdım bu ürünleri
Mesaj otomatik birleştirildi:

Seçimlerin güzel ama ben olsam kasım ayını beklerdim, çok daha ucuza kapatırdım bu ürünleri
Özellikle Ssd'yi

Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Simon Zenke
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Özellikle Ssd'yi
SSD'ye 111 lira indirim yapıyor N11, bundan daha iyi fiyata alabilir miyim ki acaba? Kasımda her zaman güzel indirimler oluyor mu?

EmirhanBayramFK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
573
İsim
Emirhan Bayram
İlgilendiği Kategoriler
Yurt İçi Alışverişler-E-Ticaret-Pazaryerleri-Tüketici Hakem Heyetleri-Donanım/Yazılım
Pcie portuna mı takacaksın ssdyi ? Hız kaybı yaşayacaksın eğer öyleyse. Yazmışsın hocam pardon

SEmrey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Emre
SSD'ye 111 lira indirim yapıyor N11, bundan daha iyi fiyata alabilir miyim ki acaba? Kasımda her zaman güzel indirimler oluyor mu?
Şahsen ben kasım ayını bekliyorum monitör alacağım, çok sağlam indirimler çıkıyor, bence hertürlü ssd indirimide olacağını düşünüyorum.

slmslmslm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
825
İsim
slm

Şahsen ben kasım ayını bekliyorum monitör alacağım, çok sağlam indirimler çıkıyor, bence hertürlü ssd indirimide olacağını düşünüyorum.
Bütçen yüksekse Kasım ayını bekleyebilirsin ama bütçen 8 binden aşağıdaysa monitörlerin öyle ahım şahım indirime gireceğini hiç sanmıyorum üstüne zamlanacaklarını düşünüyorum. İndirim adı altında kazık satılıyor sadece bizim ülkeye özgü değil birçok ülkede bu tür olaylar yaşanabiliyor.

SEmrey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Emre

Bütçen yüksekse Kasım ayını bekleyebilirsin ama bütçen 8 binden aşağıdaysa monitörlerin öyle ahım şahım indirime gireceğini hiç sanmıyorum üstüne zamlanacaklarını düşünüyorum. İndirim adı altında kazık satılıyor sadece bizim ülkeye özgü değil birçok ülkede bu tür olaylar yaşanabiliyor.
İps panel 240hz düşünüyorum, 8k dan filan başlıyor zaten

Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Simon Zenke
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Pcie portuna mı takacaksın ssdyi ? Hız kaybı yaşayacaksın eğer öyleyse. Yazmışsın hocam pardon
Dönüştürücüyle kullanmak yerine satsam daha mı iyi olur acaba? Ama 1.5 TB depolama fikri çok güzel geliyor. :)

Anladım teşekkür ederim.

EmirhanBayramFK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
573
İsim
Emirhan Bayram
İlgilendiği Kategoriler
Yurt İçi Alışverişler-E-Ticaret-Pazaryerleri-Tüketici Hakem Heyetleri-Donanım/Yazılım
250mb ile sınırlı 1x sanırım işini görecektir yinede
Dönüştürücüyle kullanmak yerine satsam daha mı iyi olur acaba? Ama 1.5 TB depolama fikri çok güzel geliyor. :)

Anladım teşekkür ederim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Simon Zenke
Gaming gecesinde KC3000 2K ya satıldı bundan 2 kat hızlı.
Hız çok önemli değil benim için hocam, uzun ömürlü olsun sıkıntı çıkarmasın derdindeyim, hızı 2gb/s olsa da yeter bana. Aslında Samsung SATA SSD alacaktım ama 500mb/s hızı var ve M2 SSD ile aynı fiyatta, o yüzden vazgeçtim.

250mb ile sınırlı 1x sanırım işini görecektir yinede
1 gb/s diye biliyorum hocam, pci 3 x1 var anakartta.

EmirhanBayramFK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
573
İsim
Emirhan Bayram
İlgilendiği Kategoriler
Hız çok önemli değil benim için hocam, uzun ömürlü olsun sıkıntı çıkarmasın derdindeyim, hızı 2gb/s olsa da yeter bana. Aslında Samsung SATA SSD alacaktım ama 500mb/s hızı var ve M2 SSD ile aynı fiyatta, o yüzden vazgeçtim.

1 gb/s diye biliyorum hocam, pci 3 x1 var anakartta.
Evet haklısın gen 3 1x 1gb/s kağıt üzerinde.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
916,733
Üyeler
142,167
Son üye
MSU500