Neler Yeni

Series x vs Ps 5 (anket)

Hangisi

• PlayStation 5

Oylar: 107 45.1%
  • Xbox Series X

Oylar: 127 53.6%
  • Kararsızım

Oylar: 10 4.2%

• Oy kullanan toplam üye
    237

AdomSegat

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,776
İsim
Adem oku
10 Sayfayı'da Okudum Benim Tercihim XBOX Olurdu Oyun Fiyatları GamePass Ve Donanım Yüzünden
Ve Ama PS5 Dualsense Ve Exlusiveler İle Kendini Öne Çıkarıyor Exclusive Olarak Hiç Bir Şey Diyemeceğim Cidden PS5 Önde Ancak Xbox Geçti Ve Exclusive'lede Geçecek gibi
Yakında Bethasda'yı Satın Almıştı Onla Kendine Güzel Exclusive'ler Çıkartabilir ve GamePass ilede PS'yi arkada bırakırken Oyun Fiyatları ilede Geçiyor PS5'in Tek Kozu Exclusive Ancak Bir TLOU Boru Değil Yani Hem Bütçe Dostu Olduğu İçinde Xbox Derim Çünkü PS5 Alsam TLOU God OF War oynamak istesem Bir Sürü Para dökeceğim
ama Bütçe Sıkıntım Yok İse Kesinlikle PS5 Malesef Türkiyede Yaşıyoruz O Yüzden XBOX Ama Yakın Zamanda
Sadece Türkiye'de yaşadığımızdan değil cidden daha iyi olduğu için Xbox Alın derim Çünkü Bethasda ile İyi şeyler gelecektir
@Naci Niye TLOU Spoiler Verdin Oynayacaktım ben En Azından Spoiler Açsaydın????

somoncum

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,892
İsim
Enver Eryalçın
Bence Xbox kanka game pass mevcut 100 lerece oyun hatta 49TL en yeni çıkan oyunlara bile sahip olabiliyorsun fakat PS5 te bi oyuna 449-800TL vermek biraz insana koyuyor pc yoksa xbox eğer pc varsa fifa filan oynayacam diyor isen ps5 alabilirsin. Ama şuanki devirdi bilgisayar alamayanlar Xbox Series S alsa yine 1080P de ne güzel oyunlar oynanır akıcı bir şekilde.

GorkemS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Görkem Sümen
Steam
Gork3MS
Sadece gamepass bile yeter

Techno08

80+ Gold
Dualsense’in o hissi bile ps5 almak için güzel bir sebep…

ayrıca illa ki tüm oyunlara para vermek zorunda değilsiniz mesela ben tlou’yu ps5’te bitirdim ve buradan bir hocam ile ac syndicate takas ettik 100 liradan kurtuldum ayrıca kardeşlik var ve ps plus var her ay bedava 2 yeni oyun veriyor ve çoğu da exc. Ayrıca ps plusa özel indirimler de oluyor mesela 500 liralık oyunu bazen 250 liraya bile verebiliyorlar. Ben ps5 aldım ve açıkçası hiç pişman değilim “ forza horayzın dört” işin Xbox almam( bence)

Not: ama benim PC’im var. Eğer PC’si kötü olanlar ya da hiç olmayanlar Xbox tercih etmeli

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,992
İsim
Cdd Baran
İlgilendiği Kategoriler
Politik a Politik
Paran varsa ps5 yok ise xbox

pekcevik

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,611
İsim
Mert Pekçevik
İlgilendiği Kategoriler
Oyun Bilgisayarları
Instagram
pekcevikk
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561199142548828/
Discord
bigg papi locsta
exclusive oyun olarak ps5 fakat tr şartları altında xbox u tercih ederim gamepass gibi bi avantajı var ayrıca ben xbox u daha çok seviyorum

Alex Mason

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
552
İsim
Kağan
Zaten ps 5 alınca bedava olarak içinde gow un olduğu ve birçok iyi oyunu ps plus kütüphanene ekliyor. Oyun alacağın zamanda kardeşlik yapıp yarı yarıya paylaşabilirsiniz. Hatta ps5 te 3 kişi bile kardeşlik yapabiliyor.

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Gamepass sistemi yüzünden Xbox diyeceğim ama dilim varmıyor. Kendimi bildim bileli Xbox antipatisi oldum. Yok yok hala PS5. Çünkü;
PS Excelusive oyunları > Gamepass tüm oyunlar

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Baver Avcı
Bu tamamen sana kalmış eğer ps exculisive oyunlarını oynamak istiyorsan ps tabii ki ama ben klasik oyun oynayacağım dersen Xbox ben exculisive için ps5 aldım ama normal isteseydim Xbox yine almazdım onun yerine pc veya laptop alırdım yine aynı şey

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,855
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide
PS5 kimse demiyor çünkü PS5'deki oyunlara para verdikten sonra internete verecek para kalmadı.

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,183
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Lan konuya mesaj yazsam mı yazmasam mı arada kaldım 6 ayı geçmiş.

Top Bottom