Neler Yeni

Series x vs Ps 5 (anket)

Hangisi

• PlayStation 5

Oylar: 107 45.1%
  • Xbox Series X

Oylar: 127 53.6%
  • Kararsızım

Oylar: 10 4.2%

• Oy kullanan toplam üye
    237

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,624
İsim
Eren Yeager
PS5 Oyun :D
TLOU 2 der susarım.
1608512956067.png

<3

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,624
İsim
Eren Yeager
Bu konuda haklısın. Gamepass alıprahat edersin.
Orası güzel güzel de gamepasste ki oyunlar hoşuma gitmiyor benim çünkü çoğunluk xbox oyunları tabi ki aralarında harika oyunlar var ama genel olarak hoşuma gitmeyen türde oyunlara sahip

emiirfb

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,299
İsim
Emirhan İnan
Orası güzel güzel de gamepasste ki oyunlar hoşuma gitmiyor benim çünkü çoğunluk xbox oyunları tabi ki aralarında harika oyunlar var ama genel olarak hoşuma gitmeyen türde oyunlara sahip
o zaman pc alıp steam, epic games gibi yerlerden indirmek. PS gerçekten pahalı ve bu sadece TR de böyle.

Nachi

80+ Platinum
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bethesdayı aldılar yeni oyunları the elder 6 fln da sadece xboxa özel gamepassa gelir ilerde daha alınır hale gelcek

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,624
İsim
Eren Yeager
bethesdayı aldılar yeni oyunları the elder 6 fln da sadece xboxa özel gamepassa gelir ilerde daha alınır hale gelcek
biliyorum dostum gerçekten güzel oyunlar geliyor ama benim tarzım değil :(
Nadiren geliyor mesela Control geldi o çok güzel

Nachi

80+ Platinum
biliyorum dostum gerçekten güzel oyunlar geliyor ama benim tarzım değil :(
xboxta tüm oyunları oynuyosun bende de tam tersi playstation oyunları sevmiyorum bide xboxta geriye uyumluluk var tüm xbox oyunu oynanıyor

Gizemss

80+ Gold
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
16,104
İsim
Gizem
İlgilendiği Kategoriler
PC Oyunları, sanırım.
Gamepass konsol tarafında çok daha iyi. Birçok şirketi de satın aldılar. PS5 tarafında Exclusive oyunlar var. Rekabet için en yeni çıkan oyunları Gamepass'e getireceklerdir.

Nachi

80+ Platinum
Gamepass konsol tarafında çok daha iyi. Birçok şirketi de satın aldılar. PS5 tarafında Exclusive oyunlar var. Rekabet için en yeni çıkan oyunları Gamepass'e getireceklerdir.
mesela bethesda aldılar yeni ecxulisive oyunlar gelebilir the elder scrolls 6 gibi çok beklenen oyunlar gamepassle gelir daha alınır hale gelecektir yavaş yavaş ecxulisive tarafında

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,796
Üyeler
140,700
Son üye
Skyntex
Top Bottom