Neler Yeni

Server Kayıt Hakkında ve Ücreti

ozberk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Ozberk
Iyi günler YD S24 Ultra almayı düşünüyorum. Ancak kayıt işleri ile ilgili çok fazla bir bilgim yok. Aydinlatabilecek ve güncel fiyat hakkında bilgilendirebilecek biris var mıdır? Server kayıt yaptırmak mantıklı mıdır? Mantıklı ise ücreti ne kadar ve Ankara içinde yönlendirebilecek var mi ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Garavel
İyi günler, geçtiğimiz aylarda ben aldım. Kayıt ücreti s24 ultra için 230 dolar. Telefonu satın alırken 8 bin tl olduğunu öğrendim ama yeni model çıktığında 5 bin TL'ye düşecek çünkü s23 ultra kaydı 150 dolar civarı. Ben de öift sim olduğu için 8 aylık hakkımı bu sene sonuna kadar kullanıcam ve bi sekiz ayda diğer yıldan olucak. Yani ben kaydı önümüzdeki yılın 8. Ayı yapmayı düşünüyorum böylece fiyatlar da düşecek.
Şuan için server kaydı yaptırmak hiç mantıklı değil. Şahsen kaydı kendim yapıcam, türkiyedeki telefonculara güvenmiyorum. Kayıtlar cpid server web sitesinden yapılıyor, yapımı da çok basitmiş.

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Taha Başar
İyi günler, geçtiğimiz aylarda ben aldım. Kayıt ücreti s24 ultra için 230 dolar. Telefonu satın alırken 8 bin tl olduğunu öğrendim ama yeni model çıktığında 5 bin TL'ye düşecek çünkü s23 ultra kaydı 150 dolar civarı. Ben de öift sim olduğu için 8 aylık hakkımı bu sene sonuna kadar kullanıcam ve bi sekiz ayda diğer yıldan olucak. Yani ben kaydı önümüzdeki yılın 8. Ayı yapmayı düşünüyorum böylece fiyatlar da düşecek.
Şuan için server kaydı yaptırmak hiç mantıklı değil. Şahsen kaydı kendim yapıcam, türkiyedeki telefonculara güvenmiyorum. Kayıtlar cpid server web sitesinden yapılıyor, yapımı da çok basitmiş.
Hocam işlemi yaptınız mı bende kendim yapmak istiyorum ancak sanırım serverlar kapalıymış bir de aynı sitede V3 diye bir server tipi daha var s24ü desteklemiyor ama s23leri destekliyor sanırım bir bilginiz var mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Garavel
Hocam işlemi yaptınız mı bende kendim yapmak istiyorum ancak sanırım serverlar kapalıymış bir de aynı sitede V3 diye bir server tipi daha var s24ü desteklemiyor ama s23leri destekliyor sanırım bir bilginiz var mı?
Yok hocam daha yaptırmadım. Yasal kullanım süresi dolsun, önümüzdeki yılın 8. ayında yaptırıcam. Biraz araştırdım, çok ilginç bir şekilde server kaydı başka yöntemlerle de yapabiliyorlar ve bunlar cihazlara sahip oldukları için cpid server sitesinden çok daha ucuza geliyor. Sadece acil değilse acele etmeyin, şuan kayıtlar pahalı. Ben kendim yapmayacağım zamanı gelince çankayada ya da izmir içi kendim gidip yaptırırım.

Top Bottom