Neler Yeni

Sevdiğim kız Afgan çıktı

Lorx61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
729
İsim
Kadir
Arkadaşlar 8-9 sevgili olduğum bu gün afganliyim ben dedi ne yapacağımı bilmiyorum ikimiz birbirimizi çok seviyoruz onun için oylemidir bilmiyorum ama benim için öyle annesi ve babası Afgan kendisi Erzurum da doğmuş ne yapacağım kafam çok pis karışık böyle şeyler anca bizi bulur

Cumali01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
s s
Biz afgan çocuğuyuz yenilmeyiz yenilsekte yıkılmayız bize destek vermelisiniz vermelisiniz..

Arkadaşlar 8-9 sevgili olduğum bu gün afganliyim ben dedi ne yapacağımı bilmiyorum ikimiz birbirimizi çok seviyoruz onun için oylemidir bilmiyorum ama benim için öyle annesi ve babası Afgan kendisi Erzurum da doğmuş ne yapacağım kafam çok pis karışık böyle şeyler anca bizi bulur
Ciddi mi usta? İlişkiyi kes derim, tehlikeli olmaya başlar.

Lorx61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
729
İsim
Kadir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
8-9 yıldır sevgilisiniz bi sıkıntı yok tek sorun afgan olması mı yani? bir şey demiyorum...
Ay ya valla yüzüm kızardı terliyorum ne yapcam bilmiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Biz afgan çocuğuyuz yenilmeyiz yenilsekte yıkılmayız bize destek vermelisiniz vermelisiniz..

Ciddi mi usta? İlişkiyi kes derim, tehlikeli olmaya başlar.
Ne açıdan

8-9 ay ise problem yok kral. Yol ver gitsin yanına bir Türk kızı daha çok yakışır. Amma velakin yukarı da arkadaşın dediği gibi 8-9 sene ise kusura bakma ama be kardeşim 9 sene de hiç mi anlamadın bu kızın afgan olduğunu ?

Lorx61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
729
İsim
Kadir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
8-9 ay ise problem yok kral. Yol ver gitsin yanına bir Türk kızı daha çok yakışır. Amma velakin yukarı da arkadaşın dediği gibi 8-9 sene ise kusura bakma ama be kardeşim 9 sene de hiç mi anlamadın bu kızın afgan olduğunu ?
Yok kanka 8 9 ay oluyor 2023 filan tanışmıştık

UÇAN TÜRK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
258
İsim
EFEKAN SARIKAYA
tamam hadi en son o gitsin aga

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

Forum istatistikleri

Konular