Neler Yeni

Sevdiğim kızı nasıl unuturum

of__

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
ar sim
Arkadaşlar kıza güzel bir şekilde açıldım oda seni arkadaş olarak görüyorum dedi. Bundan sonra yapacak bir şey yok, kıza kendimi sevdirtemem ama onu gerçekten çok seviyorum. Bu kızı nasıl unuturum ne olur yardımcı olun.

FronX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,651
İsim
Deniz Efe
Hocam zamanla geçecek bir şey olduğunu düşünmüyorum bunun.
hep oyle sanarsin ama hic oyle olmaz asla tamamen geçmez ama umursamıyacak seviyeye illa gelirsin

• Beğen
Reaksiyonlar: of__
Ergenliğin duygusallığın tavan yaptığı dönemdesin. Bu kadar kendini sıkıntıya sokma. Önüne bak ve ilerleyen yıllar da nerelerde olman gerektiğini düşün okulun bittikten sonra okumaya devam mı edeceksin iş hayatına mı atılacaksın bunları düşün. Çünkü ileri de bunları düşünmeye vaktin olmayacak kendini bu kadar yıpratma. Aklına getirmemeye çalış yeter.

zapkinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,611
İsim
Kanon
İlgilendiği Kategoriler
müziğe dair her şey
Hocam zamanla geçecek bir şey olduğunu düşünmüyorum bunun.
hocam zamanla geçer, geçiyor. ben de çok aşık olmuş, tutulmuştum birine. sonra kaybettim onu. 1-2 yıl her an aklımdaydı. her aklıma geldiğinde gözlerimden yaşlar süzülürdü. sonra yavaş yavaş aklımdan uzaklaşmaya başladım. ondan sonra kimseyi onun kadar sevemedim ama artık aklıma gelmemeye başladı en azından. yine de ara ara aklıma gelip üzüldüğüm oluyor fakat nihayetinde artık insanın aklına daha az geliyor zaman geçtikçe.

• Beğen
Reaksiyonlar: of__

of__

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
ar sim
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam zamanla geçer, geçiyor. ben de çok aşık olmuş, tutulmuştum birine. sonra kaybettim onu. 1-2 yıl her an aklımdaydı. her aklıma geldiğinde gözlerimden yaşlar süzülürdü. sonra yavaş yavaş aklımdan uzaklaşmaya başladım. ondan sonra kimseyi onun kadar sevemedim ama artık aklıma gelmemeye başladı en azından. yine de ara ara aklıma gelip üzüldüğüm oluyor fakat nihayetinde artık insanın aklına daha az geliyor zaman geçtikçe.
Ergenliğin duygusallığın tavan yaptığı dönemdesin. Bu kadar kendini sıkıntıya sokma. Önüne bak ve ilerleyen yıllar da nerelerde olman gerektiğini düşün okulun bittikten sonra okumaya devam mı edeceksin iş hayatına mı atılacaksın bunları düşün. Çünkü ileri de bunları düşünmeye vaktin olmayacak kendini bu kadar yıpratma. Aklına getirmemeye çalış yeter.
Hocam çok zor gerçekten birde aynı okuldayız görüp durucam

Kara*

80+ Silver
Demiştik sana bu kadar ilerlertme diye. Böyle palas pandıras gidersen tabii ki sana onu söyleyecek. Takılmalık dönemlerdesin keyfine bak arkadaş ortamına kaynaş daha çok zamanla eskisi gibi hissetmezsin.

cyberdm

80+
Bugün de yazıldı çizildi kız istemiyor işte bu kadar basit. Unutma kavramı ilginç geliyor. Hayır yani siz ne yaşadınız ki "unutma" diye bir şey oluyor? Birlikte bile olmadığın elinden bile tutmadığın bir kadın için bunlara değmez ki. İşinizle gücünüzle hobilerinizle meşgul olsanız daha iyi olur. İleride "Tüh be keşke vaktimi böyle şeylere harcamasaydım" diye pişman olursunuz benden söylemesi.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,064
Üyeler
140,760
Son üye
Burak.aep
Top Bottom