Neler Yeni

Sevgi̇li̇m Erkek Arkadaşi İle Baya Eğleni̇yor

Tümer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
229
İsim
Tümer Atlı
Knk sana nacizade tavsiyem sevgilini uyar uzaklatışır ondan insta hesabı sendeyse takipten çıkıp engelle çocuğu eğer sevgilin hala laf etmeye devam ederse nextle knk o ilişkiden bişey olmaz üzülen sen olurusun ( bu arada her ne kadar eski arkadaşın olursa olsun aldanma olmadı yani çocuğa söyle madem eski arkadaşın sözünü dinler herhalde de ki sevgilimle konuşmanı istemiyorum diye )
Benim düşüncem bu şekilde eğer sormak istediğin bişey olursa burdayız 👍

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Sen aynı durumu yakın zamanda yine yaşamışsın sanırım 22 Mart tarihinde de konusunu açmışsın hatta.
Kız rahat durmuyor ya da seni sevmiyor. Boş ver dostum. Lisedeki durumlar ilerisi için ön hazırlık, bilgin oluyor. Lisedeki sevgililikler fazla da sağlıklı değil zaten. Öyle arkadaş gruplarında hepsiyle sevgili olanlar filan oluyor(Seninki de ona benziyor seninle sevgili ama arkadaşınla eğleniyor) . Bildiğin Tomris Uyar hikayesi.

Edward Norton

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Halis Özer
Selamlar dostlar, 11.Sınıfa gidiyorum sınıfımdan bir kızla sevgiliyim ve sınııfmdan bir çocuk var bu çocuğu ortaokuldan beri tanıyorum herneyse. Bi ara o çocuk ben ve benim kız otururken otobüste benle mi daha çok eğleniyon cinoyla'mı (lakap ad koydum gerçek isim değil önemsemeyin). Oda dedi ki ben buna cevap veremem dedi güldü ve aradan herneyse 2 ay geçti öyle bugün tekrar buluştuğumuzda dedim işte bu çocuk ortaokul arkadaşım olabilir ama bunla sınırını koy dedi, bu bir anda sinirlendi ve üzüldü ben çok eğleniyorum dedim sustum bla bla bla bla..

Ne yapayım ki ben ne yapayım devir böyleyse biz bitmişiz beyler bir kızla çıkacaksınız bu tür şeylere göz önüne alarak çıkın, Saygılar, Sevgiler.

Ne yapmam önerirsiniz seri cevap teşekkürler.. <3
eğer cino senden yapılı falan değilse indir bebeyi gözünü korkut sonrada kızla ayrılırsın

Margot Robbie

80+ Platinum
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
58,344
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi

Edward Norton

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Halis Özer
Selamlar dostlar, 11.Sınıfa gidiyorum sınıfımdan bir kızla sevgiliyim ve sınııfmdan bir çocuk var bu çocuğu ortaokuldan beri tanıyorum herneyse. Bi ara o çocuk ben ve benim kız otururken otobüste benle mi daha çok eğleniyon cinoyla'mı (lakap ad koydum gerçek isim değil önemsemeyin). Oda dedi ki ben buna cevap veremem dedi güldü ve aradan herneyse 2 ay geçti öyle bugün tekrar buluştuğumuzda dedim işte bu çocuk ortaokul arkadaşım olabilir ama bunla sınırını koy dedi, bu bir anda sinirlendi ve üzüldü ben çok eğleniyorum dedim sustum bla bla bla bla..

Ne yapayım ki ben ne yapayım devir böyleyse biz bitmişiz beyler bir kızla çıkacaksınız bu tür şeylere göz önüne alarak çıkın, Saygılar, Sevgiler.

kanka bir şey diyeceğim 6 ay öncede aynı şeyle ilgili konu açmışsın cidden bu kızla bunları yapmasına hala nasıl sevebiliyorsun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Knk mağara adamı mısın?
hayır ya dalga geciyorum :LOL:

kaynorz

80+
kanka bir şey diyeceğim 6 ay öncede aynı şeyle ilgili konu açmışsın cidden bu kızla bunları yapmasına hala nasıl sevebiliyorsun

hayır ya dalga geciyorum :LOL:
Kanka o başka kız aman diyim ya karıştırmaa

eğer cino senden yapılı falan değilse indir bebeyi gözünü korkut sonrada kızla ayrılırsın
BEYLER CİNO BENİM LA BENİM

Gerçek düşüncesi de bu diyelim, neden yanındaki o değil? Vakit geçirmekten daha çok keyif aldığım biri varken başka biriyle birlikte olmanın hiçbir anlamı yok. Her zaman söylenenler ve yaşananlar tutarlı olmuyor.
Şunun biraz daha açılımını detaylı anlatır mısınız hocam

Knk sana nacizade tavsiyem sevgilini uyar uzaklatışır ondan insta hesabı sendeyse takipten çıkıp engelle çocuğu eğer sevgilin hala laf etmeye devam ederse nextle knk o ilişkiden bişey olmaz üzülen sen olurusun ( bu arada her ne kadar eski arkadaşın olursa olsun aldanma olmadı yani çocuğa söyle madem eski arkadaşın sözünü dinler herhalde de ki sevgilimle konuşmanı istemiyorum diye )
Benim düşüncem bu şekilde eğer sormak istediğin bişey olursa burdayız 👍
Dostum o arkadaşım benim kıza asla sevgili gözle bakacak biri değil zaten ve onu geçtim benim kıza söyledim böyle böyle sınır tut diye yani bana onunu üzerine mi çıkıyorum onunla mı yiyişiyorum ne saçmalıyorsun ya gibi şeyler dedi.

Arkadaş ile sevgili ayrı fakat sevgilisiyle eğlenmediği kadar sürekli başkasıyla gülüp eğleniyorsa bence bu işte bir terslik var. Tabi seninle arasında geçen muhabbeti tam bilmediğimiz için kesin bir şey diyemem. Atıyorum konuşurken nasıl konuşuyorsunuz, birlikte ne kadar vakit geçiriyorsunuz, özel anlar yaşıyor musunuz vs. Mesela sevgilimin arkadaşları olsa da ben hariç vakit geçirdiği bir erkek yok. Birlikte eğlendiğimiz için hep beraberiz. Sırf sevgili yapmak için sevgili olan fakat başka erkekleri de cebinde bulunduran tipler çok var.
Dostum bunu söylediğimde tartıştığımda dün bana ikinizin muhabbeti mizahı herşeyi farklı dedi.

Kızla ayrıldın mı şimdi?
Kanka kıza seni kısıtlamak yerine ayrılmayı tercih ederim gibi şeyler dedim. Oda gerçekten hiç bu kadar değersiz hissetmemiştim dedi ve sadece yapacağın şey bana güvenmek ya dedi.. Ama şuan hala sevgiliyiz ona değişeceğime söz verdim normal alttan alıcam herşeyi beni sevmiyorsa ileride bırakır belli olur zaten ne diyim ki dayı devir öyle bir devir ki aşık olsan nimeti çok derdi de (seks felan değil amacım yanlış anlamayın normal ciddi ilişki)

Karşına alıp konuş. Yoğ yeaw ben cinoyu çok seviyom derse git cinoyla sevgili ol o zaman deyip sepetle.
Kimse için başını ağrıtmana değmez.
Cino benim hocam dikkatli okuyun :D
Orda yani o çocuk konuşuyor cino mu ben mi (Cino benim)

Kanka zorlamakla olmaz.
Zorlarsan ilişki daha da bozulur.
Eğer onu seviyorsa bunu engelleyemezsin.
Kanka bak ben aşırı kıskanç biriyim hatta bunları anlatmak biraz cringe gibi gelebilir şey diyebilirsiniz ya senin daha yaşın kaç böyle dertleniyorsunuz felan farknıdayım bilinçliyim bu kadar üzülmemem gerektiğini ama elimde değil ve şöyle anlatayım dün üzüntüden kustum yola doğru ve düzgün konuşmayı bile unuttum ve kızla buluştum kızın yüzünüde dedim bende sorun biliyorum aşırı kıskancım bunun tek çözüm yolu işte sınır koy felan cart curt oda ya gereken sınır var zaten ve ya benim fazla arkadaşım yok zaten fazla ç.evrem yok zaten vb şeyler dedi.

Ve bana şunun tanısını koyabilir misiniz? Üzülmemem gerektiğini, abarttığımı biliyorum ancak üzülüyorum elimde değil ister istemez kafama takıyorum nedir bu?

Son düzenleme:

TİTAN.

80+ Platinum
Uygunsuz Dil & Küfürlü Paylaşım

Si***** çek kafan rahat olsun

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1

Dostum o arkadaşım benim kıza asla sevgili gözle bakacak biri değil zaten ve onu geçtim benim kıza söyledim böyle böyle sınır tut diye yani bana onunu üzerine mi çıkıyorum onunla mı yiyişiyorum ne saçmalıyorsun ya gibi şeyler dedi.

Dostum bunu söylediğimde tartıştığımda dün bana ikinizin muhabbeti mizahı herşeyi farklı dedi.

Kanka kıza seni kısıtlamak yerine ayrılmayı tercih ederim gibi şeyler dedim. Oda gerçekten hiç bu kadar değersiz hissetmemiştim dedi ve sadece yapacağın şey bana güvenmek ya dedi.. Ama şuan hala sevgiliyiz ona değişeceğime söz verdim normal alttan alıcam herşeyi beni sevmiyorsa ileride bırakır belli olur zaten ne diyim ki dayı devir öyle bir devir ki aşık olsan nimeti çok derdi de (seks felan değil amacım yanlış anlamayın normal ciddi ilişki)

Kanka bak ben aşırı kıskanç biriyim hatta bunları anlatmak biraz cringe gibi gelebilir şey diyebilirsiniz ya senin daha yaşın kaç böyle dertleniyorsunuz felan farknıdayım bilinçliyim bu kadar üzülmemem gerektiğini ama elimde değil ve şöyle anlatayım dün üzüntüden kustum yola doğru ve düzgün konuşmayı bile unuttum ve kızla buluştum kızın yüzünüde dedim bende sorun biliyorum aşırı kıskancım bunun tek çözüm yolu işte sınır koy felan cart curt oda ya gereken sınır var zaten ve ya benim fazla arkadaşım yok zaten fazla ç.evrem yok zaten vb şeyler dedi.

Ve bana şunun tanısını koyabilir misiniz? Üzülmemem gerektiğini, abarttığımı biliyorum ancak üzülüyorum elimde değil ister istemez kafama takıyorum nedir bu?
Kıskançlığınızı yenin ileride bu ilişkilerde çok sorun açar

AS A SKORZ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
328
İsim
Mustafa Karakuş

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Sen aynı durumu yakın zamanda yine yaşamışsın sanırım 22 Mart tarihinde de konusunu açmışsın hatta.
Kız rahat durmuyor ya da seni sevmiyor. Boş ver dostum. Lisedeki durumlar ilerisi için ön hazırlık, bilgin oluyor. Lisedeki sevgililikler fazla da sağlıklı değil zaten. Öyle arkadaş gruplarında hepsiyle sevgili olanlar filan oluyor(Seninki de ona benziyor seninle sevgili ama arkadaşınla eğleniyor) . Bildiğin Tomris Uyar hikayesi.
2021 Kasım ayındada aynı sorundan dolayı konu açmış. Cidden nasıl devam edebildin kızla bilmiyorum fakat sevgilindede çok suç var o arkadaştada var çünkü sevgilisi olduğunu bile bile çok samimi ve çok yakın davranmak cidden asla doğru bişey değil. Sevgilisi olmayan kıza tamam samimi davranılabilir tabii ki fakat sevgilisi olduğunu bile bile arkadaşın onunla böyle yakınsa cidden üzücü

Rakunabii

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
658
İsim
durden
elemana işi koy adam haklı ama benim yöntem yüzde yüz tutar sen benim yöntemi dene bunu 2. plan olarak tut

burdanda belli oluyoki kızlar yakışıklı ama mizahı iyi olmayan erkeklerden belli bi süre sonra sıkılıyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
951,680
Üyeler
149,958
Son üye
Sons
Top Bottom