Neler Yeni

Sevgilim sınıftakilerin ve ailesinin bilmesini istemiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Ömer
Merhaba 5. sınıfa gidiyorum.Benim deli gibi sevdiğim bir kız var oda çok güzel değil bende çok yakışıklı değilim ben ona iyi geceler seni seviyorum diyorum whatsapp"tan o görüşürüz diyor ona kaç kez söyledim ykaın arkadaşlarına beni seviyor demiş ben ise neredeyse sınıftaki bütün erkeklere sevgili olduğumuzu söyledim ama benle okulda konuşmak istemiyor ya biri gelirse diyor e gelsin her konuşan sevgili mi oluyor diyorum yani diyor ben yaşıtlarımdan 10 kg fazlayım belki bu yüzdendir ama bilemiyorum sizce ne yapmalıyım?

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Kardeşim yaşınız çok küçük belkide ondandır. Öneri yapılacak bir konu da değil
Mesaj otomatik birleştirildi:

ilkokula kadar düştük ahhahaha
Yakında anaokulundan gelenler olur

yalnızbiri01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
589
İsim
muhammed samet
Merhaba 5. sınıfa gidiyorum.Benim deli gibi sevdiğim bir kız var oda çok güzel değil bende çok yakışıklı değilim ben ona iyi geceler seni seviyorum diyorum whatsapp"tan o görüşürüz diyor ona kaç kez söyledim ykaın arkadaşlarına beni seviyor demiş ben ise neredeyse sınıftaki bütün erkeklere sevgili olduğumuzu söyledim ama benle okulda konuşmak istemiyor ya biri gelirse diyor e gelsin her konuşan sevgili mi oluyor diyorum yani diyor ben yaşıtlarımdan 10 kg fazlayım belki bu yüzdendir ama bilemiyorum sizce ne yapmalıyım?
herkes dalga geçmiş ama sen en iyisi oyuncaklarını al babasının karşısına çık

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,593
İsim
uwu
biraz geç kalmışsın bu yaştan sonra kız işiyle uğraşma çok geç !

By the command of Allah and the words of the prophet, we want your daughter for our son.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,666
Üyeler
152,716
Son üye
muratketn
Top Bottom