Neler Yeni

Sevgilim sınıftakilerin ve ailesinin bilmesini istemiyor

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,869
İsim
göksel yurtcan

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,553
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758
Uygunsuz davranış
Yaş seviyesi gayet yüksek
12 13 yaşındaki çocuklar gelip saçma sapan konular açıyorlar aynen baya yüksek.Tp ye sallıyorsunuz sonra kurallar sert diye böyle konular açılmasın diye sert. bunun gibi zigotları orda barındırmıyorlar

yalnızbiri01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
muhammed samet
gerek yok fakat bu tarz bir konuda 17 yaşındaki bir kişi bu tarz bir tepki vermezdi diye düşünüyorum
Dalgasına kardeşim ciddi olduğumu düşünüyor musun bu kadar her şeyi ciddiye almana gerek yok yani
Mesaj otomatik birleştirildi:

12 13 yaşındaki çocuklar gelip saçma sapan konular açıyorlar aynen baya yüksek.Tp ye sallıyorsunuz sonra kurallar sert diye böyle konular açılmasın diye sert. bunun gibi zigotları orda barındırmıyorlar
Fake bir konu olduğu belli zaten

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,869
İsim
göksel yurtcan
keşke 12 olsa 12 yaşınakiler 7.sınıfa gidiyor arkadaş 10 yaşında

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Ömer
ilkokula kadar düştük ahhahaha
Abi dalga geçilecek bir şey yok ben sizden bir öneri almak için yazdım ve ben devam edicem sizin ****** geçmeniz umrumda değil
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ablacım daha yaşın çok küçük şu an aşk sanıyorsun ama bu aşk değil sadece ilgi çekici bir macera ve objektif olup sana gerçekleri söyleyeceğim daha fazla üzülme diye, kız büyük ihtimalle senle öylesine konuşuyor seni benimseyememiş çünkü yaşınız kaç olursa olsun seven biri senden okulda ya da başka bir yerde konuşmaktan çekinmez ve sen iyi geceler seni seviyorum dediğin halde sana bu şekilde dönüş yapmıyorsa bu da aynı şekilde senden çok hoşlanmadığını gösterir o yüzden bu sevdadan vazgeç ve derslerine çalış daha çok kız çıkar karşına .

Yorumda ki abileri de keşke çocukla dalga geçeceğinize yardımcı olsanız san ki siz o zamanlar aşık olmadınız vicdansızlar 😐
saol abla tek düzgün konuşan sensin

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

Forum istatistikleri

Konular
988,517
Üyeler
156,346
Son üye
nbvcfg5768
Top Bottom