Neler Yeni

Sevgilimin babası ve annesi şiddet uyguluyor

Kara*

80+ Silver
Ustteki aniyi okudum telefondan uzun yazilar yazmayi beceremem ama gercekten kimseyi hayatimin merkezine koymamayi ogrenmem gerek kizla da bu aksam konustuk sevmedin deme falan dedi en son da ister inan ister inanma ama seni unutamam dedi kisacasi gercekten anlattigim durumdan oturu ayrildik kiz telefon numarami da ezbere biliyor eger bir sey olursa ozlerse falan yazacak arayacak eger donerse konuyu hortlatirim destegini esirgemeyenler icin cok cok tesekkur ederim
Yani yine aynı anlattıklarımıza denk geliyor kankam sen kendi hayatına bak inan değmiyor. Evet sorunları vs. olsun böyle gerçekten sevip hem annesi hem babası hem sevgilisi olarak bakman onu sadece belirli bir yere kadar taşır işin sonunda yine olan sana olur. Daha yaşın genç hayatını kur eğlen ciddi sevgili yapacaksan bile hemen evlenmelik hayat kurtarmalık olarak bakma yeri gelince zaten bunu yapacaksın yıpranma boş yere.

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Arkadaşlar kısa süreli bir ilişkim vardı kızın ailevi problemleri çocukluğundan beri var, sarhoş gelip kızını karısını dövermiş adam, haklı olarak kız da hala korkuyor. Şikayetçi olamıyor başka kimsem yok diyor, güven problemleri var, bana da tam anlamıyla onu bırakmayacağıma vesaire güvenmiyordu. Neyse, uzun lafın kısası kızın ailesi beni öğrenip kıza zarar vermesin diye ilişkimizi bitirdik, aslında o bitirmek istedi ama sebebi yüzünden bir şey diyemedim. Sonrasında birkaç gün geçti, bu dayak muhabbetleri şu an yok ama her an olabilir babası her akşam sarhoş geliyor eve, bağırışlar çağırışlar evden kovmalar gırla. Kızla arkadaş gibi konuşuyoruz, kız şu an reşit değil onun hakkında bir şey yapamıyorum bu yüzden, onu bekleyeceğimi söylüyorum ama duygularını öldürmeye çalıştığını söylüyor, ortalama olarak 2 yıl içinde kendi hayatini kuracak baskılar ortadan kalkacak diye düşünüyorum o yüzden 2 sene de 20 sene de olsa beklemeye razıyım. Ama kız hem beklemememi söylüyor hem de ben bu adamın ona yaşattıkları yüzünden ayrılmamızı kendime yediremiyorum, küçük kardeşi var ikimiz de kız arkadaşıma yaşattıklarını ona yaşatmasın diye uğraşıyoruz. Ben bu sorunu nasıl çözerim? Kız yaptığım şeyi öğrenirse bana tavır olabilir o yüzden düzgün bir çözüm üretmemiz gerekiyor ailem aile içine karışamazsın diyor, ne yapacağımı bilmiyorum lütfen bana bir çıkar yol gösterin, yolun sonu intihara gidiyor. İkimiz için de.
Bu konuda kıza yardımcı ol ama bu çözüm yollarına son söz kızın olmalı kesinlikle ailevi mesele bu.
Girdiğiniz zaman çıkamazsınız.
Olabildiğince az mühahil olun destek olmaya çalışın ama bunu dikkatli yapın.
Riski çok yüksek bu tür ailevi sorunlarda

Pulsar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Doğanay ALTINTAŞ
durumu ailene açmayı denedinmi?
Biliyorlar karışma aile içine muhabbeti döndü babam kızla ilerleseydik eger oyle bir şey olduğunda ben ona dur derim dinlemezse dinleyeceği adamı yollarım demişti ama bitmesi gerekiyordu sanırım ileride ozlerse tekrar dusunecegiz her seyi ben ilk gun gibi hazirim

emiliano

80+ Bronze
sen nerede oturuyorsun ve hangi mahallede?
Biliyorlar karışma aile içine muhabbeti döndü babam kızla ilerleseydik eger oyle bir şey olduğunda ben ona dur derim dinlemezse dinleyeceği adamı yollarım demişti ama bitmesi gerekiyordu sanırım ileride ozlerse tekrar dusunecegiz her seyi ben ilk gun gibi hazirim

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,245
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Sanmıyorum azizim, kızın kimsesi yok neler olup bittiğini ben de bilirim bura küçük yer. Onun dışında gerçekten böyle şeyler olduğu için beraber ağladığımız çok geceyi bilirim.
Hocam özür dilerim ama ben de kızın uzaklaşmak için yaptığını düşünüyorum. Hiç size yara izi gösterdi mi ? Morluk falan ? ama öyle harbici bir morluktan bahsediyorum. Öbür türlü yalan atmış bence.

umuttt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,487
İsim
umt
Discord
umt#4257
Arkadaşlar kısa süreli bir ilişkim vardı kızın ailevi problemleri çocukluğundan beri var, sarhoş gelip kızını karısını dövermiş adam, haklı olarak kız da hala korkuyor. Şikayetçi olamıyor başka kimsem yok diyor, güven problemleri var, bana da tam anlamıyla onu bırakmayacağıma vesaire güvenmiyordu. Neyse, uzun lafın kısası kızın ailesi beni öğrenip kıza zarar vermesin diye ilişkimizi bitirdik, aslında o bitirmek istedi ama sebebi yüzünden bir şey diyemedim. Sonrasında birkaç gün geçti, bu dayak muhabbetleri şu an yok ama her an olabilir babası her akşam sarhoş geliyor eve, bağırışlar çağırışlar evden kovmalar gırla. Kızla arkadaş gibi konuşuyoruz, kız şu an reşit değil onun hakkında bir şey yapamıyorum bu yüzden, onu bekleyeceğimi söylüyorum ama duygularını öldürmeye çalıştığını söylüyor, ortalama olarak 2 yıl içinde kendi hayatini kuracak baskılar ortadan kalkacak diye düşünüyorum o yüzden 2 sene de 20 sene de olsa beklemeye razıyım. Ama kız hem beklemememi söylüyor hem de ben bu adamın ona yaşattıkları yüzünden ayrılmamızı kendime yediremiyorum, küçük kardeşi var ikimiz de kız arkadaşıma yaşattıklarını ona yaşatmasın diye uğraşıyoruz. Ben bu sorunu nasıl çözerim? Kız yaptığım şeyi öğrenirse bana tavır olabilir o yüzden düzgün bir çözüm üretmemiz gerekiyor ailem aile içine karışamazsın diyor, ne yapacağımı bilmiyorum lütfen bana bir çıkar yol gösterin, yolun sonu intihara gidiyor. İkimiz için de.
intiharlık hiç bir şey yok 2 sene dişinizi sıkacaksınız ayrıca kıza hemen inanmak da pek mantıklı gelmedi vücudunda hic yara izi, morluk vs. var mıydı

Kara*

80+ Silver
Anladık aga da bu kadar umut bağlama bence zamanla hevesin gidebilir, sen o çaresizlik durumundan iyice yapıştın kıza bilirim bırakmak istemezsin kolay kolay. Ama bence olayı akışına bırak boşu boşuna aileler arası kavga çıkmasın, eyvallah kendi ailevi sorunları var hayırsız davranıyorlar kızlarına hani evden falan atar bu kafalar her şeyi yapar, siz ufak sahiplenmeye başladığınızı gösterin bakın nasıl hemen almak isterler gibi gibi.

Kız sana bi soğuk bi sıcak yapar gibi halleri var anlattığına göre, zamandan başka çaren yoksa yapacak pek bir şey kalmıyor zaten.

Pulsar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Doğanay ALTINTAŞ
sen nerede oturuyorsun ve hangi mahallede?
Konu üstünden paylaşmayı düşünmüyorum ama Tekirdağ burası
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kıza inanmama muhabbetinden bahsedenler için kızın kendi babasını benim babam da tanıyor çevremde babasını tanıyan insanlar var ne bok oldugunu biliyoruz az çok yeni başlayan muhabbetler değil zaten sadece şu aralar dayak yok, küçüklüğünden beri böyleydi hazirandan beridir herhangi bir dayak muhabbeti yok

Top Bottom