Neler Yeni

Sevgilimin Fotoğrafını Göstermek

feritmusaoz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
683
İsim
Musa ÖZ
İyi forumlar 18 yaşındayım yakın arkadaşımla cafe de otururken kız arkadaşımdan fotoğraf geldi biraz açık bi fotoğraf ve Kız arkadaşımla 4 aydır sevgiliyiz Ciddi düşünüyorum diyebilirim Ve bende bunu en yakın arkadaşama gösterdim ama gösterdiğime aşırı derece pişman oldum normalde ilişkide olan şeyleri söylemeyi sevmem ama boşluğuma geldi şuan bunu düşünüyorum. Siz ne düşünüyorsunuz?
Sönmez Reyizin bir sözü vardı. Boynuzlu alaga...

FlyperX

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Arkadaşa fazla yüklenmenin alemi yok. Sanki herkes kızı çok iyi tanıyor kız çok temiz çok saf biri gibi konuşuyor. Bu devirdeki gençlerin ilişkileri malum ortada zaten. Sağlık olsun...
İnsanların aktif bir cinsel hayatı yoksa nude tarzı şeyler gayet normal ciddi bir ilişkide, ha evet günümüzdeki ilişkiler berbat orda sana bende katılıyorum.

SS Alpha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
528
İsim
Talha Açıkgöz
dediğin gibi biraz açıksa sorun yok gibi ama benim anladığım kadarıyla kız baya nude atmış sende bunu gösterdiğine göre ciddi düşünmüyorsun

NightWish2434

80+ Silver
Uygunsuz Dil
Erken yaşta p*z*v*nklik

mfm125

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
670
İsim
Mehmet
Bidaha aynı şeyi yapma

cici

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,697
İsim
9304
İlgilendiği Kategoriler
profil mesajları ve konu dışı
Yüksek yoğunlukta içgüdüsel erko davranışı aslında doğal. Avcı toplayıcı döneminden kalma ilkel güdü statum yüksek tercih edilenim vs. göstergesi gibi bir şey erkolarda ve çoğu tamamen böyle. Zeka seviyesi düştükçe ilkellik ve icgudusellik artıyor sonuçlar da bunlar işte.

• Beğen
Reaksiyonlar: Shaw

Arthur♛Morgan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,583
İsim
sefa korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
Red Dead Redemption ve Rockstar ile ilgili her şeye ilgim var
Instagram
sfakorkmaz
hocam niye pişman oldunuz ki arkadaşınızın bir şey yapacağından mı şüpheleniyorsunuz?
İsterse öz kardeşin olsun isterse dünyanın en masum insanı olsun, konuştuğun bir kızın özel fotoğraflarını kimseyle paylaşamazsın.

• Beğen
Reaksiyonlar: Shaw

NZXT

80+ Bronze
Sevdiğim kızın fotoğrafını göstersem erkekliğime yediremezdim herhalde.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,055
Üyeler
140,756
Son üye
Mustafa Coşkuner
Top Bottom