Neler Yeni

Sevilmek için tek kriter dış görünüş

Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
At avrat silah
Hocam benim hiç kız arkadaşım olmadı 27 yaşındayım eksikliğini hissediyorum tabikide hayat karı kızdan ibaret değil ona bişey demiyorum.
Napim oğlum karı mı bulim sana :D. Bilmiyorum o kadar iyi bir şey değil çünkü sorumluluk sahibi olursun bana. Aklını başka şeylere odaklamanı öneririm.

Ali4326

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Ali
Napim oğlum karı mı bulim sana :D. Bilmiyorum o kadar iyi bir şey değil çünkü sorumluluk sahibi olursun bana. Aklını başka şeylere odaklamanı öneririm.
hocam ama evlenmem gerekli artık annem babam bile dalga geçiyor sevgilim yok diye
Yaşıtlarımın çocuğu bile oluyor benim elime kız eli değmedi

Dahası  
Reaksiyon skoru
462
İsim
ragnar oğlu tarkan
Tamamen tek kriter kendimizi kandırmayalım kimse görünüş olarak beğenmediği birinin elini tutup onu öpüp koklamaz hayal dünyasında yaşıyonuz
kanka sen güzel gördüğün için karşındaki güzeldir ben ne çirkin çocuklar gördüm bebek gibi sevilen yani ağzın ile burnun yer değiştirmedikçe o kadar da dert etme dış görünüş değiştirilebilir en ufak saç kesimi bile insanı bambaşka yapar.

Ali4326

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Ali
kanka sen güzel gördüğün için karşındaki güzeldir ben ne çirkin çocuklar gördüm bebek gibi sevilen yani ağzın ile burnun yer değiştirmedikçe o kadar da dert etme dış görünüş değiştirilebilir en ufak saç kesimi bile insanı bambaşka yapar.
Onlar münferit örneklerdir istisnadır,niye o zaman benim lisedeki arkadaşıma kızlar gelip instagramını soruyor ?

The Batman

80+ Silver
hiç kimseye ben güzel yakışıklı bulmadı diye linç edemem güzel bakımlı kültürlü bir kadın yakışıklı uzun boylu ilgi çekici birini tercih edebilir bunu gayet normal görüyorum

Ali4326

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Ali
hiç kimseye ben güzel yakışıklı bulmadı diye linç edemem güzel bakımlı kültürlü bir kadın yakışıklı uzun boylu ilgi çekici birini tercih edebilir bunu gayet normal görüyorum
En çirkin kız bile kendinden daha iyisini istiyor

akif43

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
akif
1.75 altıysan kızlar için görünmezsin zaten

Kızgın Timsah

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
449
İsim
1 2
Dış görünüş de bir yere kadar. Dış görünüş tamamıyla etkisiz demiyorum ancak tipi ortalama ya da ortalamanın altında olup çok güzel kızları tavlayanlar da gördüm. Bazıları çenesiyle bazıları da parasıyla işi hallediyor.

Ali4326

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Ali
Dış görünüş de bir yere kadar. Dış görünüş tamamıyla etkisiz demiyorum ancak tipi ortalama ya da ortalamanın altında olup çok güzel kızları tavlayanlar da gördüm. Bazıları çenesiyle bazıları da parasıyla işi hallediyor.
Bende ne çene ne para ikiside yok düpedüz kısa boylu ezik biriyim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
922,355
Üyeler
143,127
Son üye
Alperen8
Top Bottom