Neler Yeni

Shark 7A bu değiştirmelerle alınır mı?

rhankor

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
baro
1723029783835.png

Ram ve soğutucuyu önümüzdeki aylarda eklemeyi düşnüyorum. Anakartı tuf almamın sebebi de ileriki yıllarda gpu ve cpu güncellemesi yapabilmek. Eğer tuf bu güncellemeleri kaldırmaz derseniz anakartı biostara düşürüp ram'i yükselticem. Resimdeki güncellemelerle fiyatı 45000'e geliyor eğer bu fiyat bandında önereceğiniz başka 4070 superli sistem varsa onlara da bakabilirim. Ancak çıkabileceğim maksimum rakam 45000.

damn2u

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
644
İsim
Sercan SAYİT
Soğutucuyu ihmal etmeyin, bu tarz bir işlemciyi stok soğutucu ile idare edemezsiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
245
İsim
Attila Alpaslan
Anakartı orijinale çekip soğutucu alın. Bütçe kalırsa düzgün bir RAM alın.

rhankor

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
baro
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Soğutucuyu ihmal etmeyin, bu tarz bir işlemciyi stok soğutucu ile idare edemezsiniz.
Soğutucuyu ve rami 1-2 ay içinde alıcam. Stock fan 1 ay götürür diye umuyorum
Anakartı orijinale çekip soğutucu alın. Bütçe kalırsa düzgün bir RAM alın.
Orijinal anakart a620m-e için genelde kötü yorumlar yapılmış daha sonra sıkıntı yaşatmaz mı? Aynı şekilde asus prime serileri ve msi'ın giriş seviye b650m anakartları için de iyi değerlendirmeler yapılmamış.

rhankor

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
baro
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Anakartı güçlü ve ileriye yönelik seçmek mantıklı bir hareket. Bütçeniz varsa işlemci soğutucu geçici bile alsanız bunu alın derim. Sonra daha kaliteli soğutucu alırsınız.

https://www.teknobiyotik.com/donani...wm-baglantili-kule-tipi-islemci-sogutucu.html
teşekkürler. peerless assasin almayı düşünüyordum çok önerilmiş. Isı değerlerini anormal görürsem zaten riske girmeden direkt alırım. En fazla 1 ay stock fanla kullanırım diye düşünüyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
245
İsim
Attila Alpaslan
Soğutucuyu ve rami 1-2 ay içinde alıcam. Stock fan 1 ay götürür diye umuyorum

Orijinal anakart a620m-e için genelde kötü yorumlar yapılmış daha sonra sıkıntı yaşatmaz mı? Aynı şekilde asus prime serileri ve msi'ın giriş seviye b650m anakartları için de iyi değerlendirmeler yapılmamış.
Orijinali Biostar B650 zannediyordum, değişmiş. O kadar para vermeye gerek yok, Prime B650 bir anakart yeterli olur. O RAM kaliteli değil, ileride daha iyi bir RAM alsan bile frenleyecek o sebepten öyle demiştim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
981,423
Üyeler
155,253
Son üye
Teampro68
Top Bottom